×

Shad Gaspard nie żyje. Sportowiec zginął na oczach 10-letniego syna

Shad Gaspard nie żyje! To miał być zwykły, przyjemny dzień, spędzony razem z 10-letnim synem. Niestety zakończył się tragicznie. Kiedy ostatni raz widział go ratownik, uderzyła w niego fala – poinformowała policja w Los Angeles. Od niedzieli sportowca uznawano za zaginionego.

Kim był Shad Gaspard?

Shad Gaspard to przede wszystkim sportowiec i profesjonalny wrestler, który występował przez lata dla największej organizacji WWE. Był członkiem drużyny Cryme Tyme.

Od 10 lat próbował swoich sił w aktorstwie. Na początku Gaspard występował głównie w roli kaskadera. Później zaczął dostawać poważniejsze role. Grał m.in. w „The Last Sharknado: It’s About Time”, „Czarna Pantera” czy „Officer Downe”.

Dzień spędzony z synem

Gaspard mieszkał wraz z żoną i synkiem w Los Angeles. W niedzielę wybrał się razem z 10-latkiem na plażę Venice Beach, żeby popływać w Oceanie Spokojnym. To miało być miłe, spokojne popołudnie. Niestety stało się koszmarem dla całej rodziny.

Nagle, gdy obaj byli w wodzie, porwał ich silny prąd. Na pomoc natychmiast ruszyli koledzy Gasparda oraz ratownicy morscy. Synka sportowca udało się uratować. Gaspard nie miał tyle szczęścia. Wrestler ostatni raz był widziany 50 metrów od brzegu. Od niedzieli trwały poszukiwania.

Shad Gaspard nie żyje

Akcja poszukiwawcza niestety ma tragiczny finał. W nocy z wtorku na środę policja otrzymała zgłoszenie od jednego z mieszkańców Los Angeles, który na brzegu oceanu, na plaży Venice Beach, zauważył ciało.

Policjanci ustalili, że to właśnie zaginiony Shad Gaspard.

Chciałabym wyrazić wdzięczność dla ratowników, którzy uratowali Aryeha

– napisała w mediach społecznościowych żona Gasparda. Tuż po tym dotarły do niej tragiczne wieści o „ciele wyrzuconym na brzeg”.

Byłego zapaśnika pożegnał m.in. Dwayne „The Rock” Johnson. Na Twitterze napisał:

Wyrazy głębokiego wsparcia dla żony, syna i rodziny Shada Gasparda w tych trudnych chwilach. To naprawdę ciężkie. Był świetnym facetem.

Shad Gaspard miał 39 lat.

Fotografie: Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować