×

Pokazuje swojej dziewczynie tabliczkę. Gdy kobieta czyta, co jest na niej napisane, zaczyna płakać

Zdjęcia są czymś wyjątkowym. To na fotografiach możemy zatrzymać czas i wrócić do danej chwili, kiedy tylko będziemy mieli na to ochotę. Choć każda sesja zdjęciowa jest inna, możemy wyróżnić takie, które zasługują na szczególną uwagę. Ta z pewnością się do nich zalicza!

Osobami znajdującymi się na zdjęciach jest kochająca się para. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że oboje służą ojczyźnie do której tętnią miłością. Oczywiście, bezgranicznie są oddani również sobie.

Całą sesję postanowiła skomentować pani fotograf, która jest im bardzo wdzięczna, że mogła uwiecznić na fotografiach tak niesamowite osoby.

Każda sesja jest inna, a moja praca z pewnością nie jest nudna, jednak wiedziałam, że tym razem czeka mnie coś wyjątkowego. Kiedy Emily poprosiła mnie o przygotowanie sesji zdjęciowej dla niej i chłopaka, byłam niezwykle podekscytowana. Uwielbiam fotografowanie młodych par, ale to było coś więcej… Fakt, że oboje byli wojskowymi dodawał mi skrzydeł. Jakiś czas temu skontaktował się ze mną Elijah, który chciał przygotować dla swojej ukochanej niespodziankę. Wiedziałam, że to będzie coś niesamowitego. Wiedziałam, że kochają nie tylko siebie, ale przede wszystkim kraj, w którym żyją, ponieważ każdego dnia oddają się ojczyźnie. To właśnie tacy ludzie bronią naszego kraju, a ja miałam podkreślić całe piękno ich miłości na zdjęciach. Oboje żyją miłością, którą widać na każdym kroku, dlatego uwiecznienie tego najpiękniejszego uczucia nie było trudne. Wszystko co musiałam zrobić to kliknąć, aby zrobić zdjęcie. Chciałabym powiedzieć, że to nic nadzwyczajnego, ale skłamałabym. Oni są prawdziwą inspiracją!

Może Cię zainteresować

zamknij