×

Seryjny nekrofil złapany po 30 latach! 67-latek zbezcześcił co najmniej 100 ciał

Ta sprawa wstrząsnęła Wielką Brytanią. Seryjny nekrofil złapany po 30 latach bezkarności! Mężczyzna pracował jako szpitalny elektryk. Nocą zakradał się do kostnicy i gwałcił zwłoki kobiet oraz dziewczynek. 67-latek zbezcześcił co najmniej 100 ciał. Najmłodsza z jego ofiar miała 9, a najstarsza 100 lat…

Odrażające zdjęcia i filmy z kostnicy

Dziś David Fuller ma 67 lat. W sądzie koronnym w Maidstone w hrabstwie Kent w Anglii właśnie trwa jego proces. Mężczyznę aresztowano w grudniu ubiegłego roku po tym, jak śledczy ponownie przyjrzeli się sprawie tajemniczej śmierci dwóch kobiet – Wendy Knell i Caroline Pierce. Kobiety zamordowano pod koniec lat 80. Wendy miała wówczas 25 lat, znaleziono ją martwą w jej mieszkaniu na Guildford Road 23 czerwca 1987 roku. Do zamordowania Caroline doszło pięć miesięcy później. Ciało 20-latki znaleziono w zbiorniku wodnym, znajdującym się niedaleko jej domu.

Seryjny nekrofil złapany po 30 latach
Twitter

Wiele lat później, gdy funkcjonariusze ponownie wzięli pod lupę ślady DNA na zwłokach kobiet, trafili na trop Davida Fullera. To, co znaleźli, gdy przeszukali jego dom, wykraczało poza jakiekolwiek granice. Według TVN24, za jedną z szafek ukryte były twarde dyski o łącznej pojemności pięciu terabajtów.

Okazało się, że zawierają archiwum niewyobrażalnych deprawacji seksualnych

– powiedział prokurator Duncan Atkinson.

Fuller przechowywał treści o charakterze pornograficznym oraz nekrofilskim. Gromadził zdjęcia i filmy, które ukazywały ciała kobiet oraz dzieci z dwóch szpitalnych kostnic.

Seryjny nekrofil złapany po 30 latach
Twitter

Seryjny nekrofil złapany po 30 latach

W toku śledztwa okazało się, że Fuller dopuszczał się haniebnych czynów między 2008 a 2020 rokiem. Przez kilka dekad pozostawał bezkarny. Do zabicia 25-letniej Wendy i 20-letniej Caroline przyznał się po czterech dniach procesu. Potem przyznał się również do… uprawiania seksu ze zwłokami.

Seryjny nekrofil złapany po 30 latach
Twitter

Mężczyzna od ponad 20 lat pracował jako szpitalny elektryk, najpierw w szpitalu Kent and Sussex w Royal Tunbridge Wells, a potem w szpitalu Tunbridge Wells w Pembury. To pozwoliło mu przez długi czas bezkarnie dopuszczać się odrażających aktów. Fuller pracował na nocne zmiany, posiadał przepustkę, dzięki której mógł wejść do każdego pomieszczenia.

Fuller czekał aż pracownicy kostnicy wyjdą i pod osłoną nocy zakradał się, by dać upust swoim chorym żądzom. Mężczyzna wielokrotnie wykorzystywał te same zwłoki. Gwałcił zarówno ciała dziewczynek, jak i dorosłych kobiet, również staruszek. Najmłodsza z ofiar miała 9, najstarsza 100 lat.

Twitter

Zwyrodnialec skrzętnie dokumentował czyny, których się dopuszczał. Prowadził dziennik, w którym ze szczegółami opisywał to, co robił Materiały przechowywał w domu, który dzieli z nieświadomą niczego żoną, pielęgniarką pracującą w tym samym szpitalu, co on, a także 20-letnim synem.

Wstrząsające ustalenia śledczych

Według śledczych mężczyzna korzystał z mediów społecznościowych, by wyszukać informacje o swoich ofiarach. Jedną z ofiar, która zginęła po upadku z mostu, Fuller zgwałcił trzykrotnie.

Potem szukał w Internecie informacji o jej tragicznej śmierci i czytał, co napisali jej bliscy i przyjaciele, żegnając ją. Matka Azry Kemal była wstrząśnięta…

Spędziłam z nią dwie godziny w kostnicy, śpiąc z nią. To dało mi pewien rodzaj pocieszenia. Nie wiedziałam, że moja córka została zgwałcona dzień wcześniej i jeszcze tego dnia wieczorem. Więc, kiedy ja głaszczę moją córkę po włosach, śpię na jej włosach, ten mężczyzna… pełzał po jej skórze… A ja całuję ją, przytulam i mówię ostatnie pożegnania

– mówiła rozżalona Nevres Kemal.

Twitter

Spośród 98 ciał, z którymi filmował się zboczeniec, 78 zostało zidentyfikowanych. Śledczy współpracują z rodzinami.

Źródła: tvn24.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij