×

Seniorka smaruje huśtawki kałem. Robi to z premedytacją, aby zaszkodzić dzieciom

Seniorka smaruje huśtawki kałem. Mieszkańcy osiedla są zbulwersowani zachowaniem mieszkanki osiedla, ale nie są w stanie nic na to poradzić. Kobiecie sprawia przyjemność brudzenie przedmiotów, z którymi mają styczność dzieci. Nie da się jednoznacznie określić, dlaczego seniorka to robi.

Seniorka smaruje huśtawki kałem

Trudno powiedzieć, co kieruje starszą kobietą, która z uporem regularnie brudzi odchodami huśtawki dla dzieci znajdujące się na osiedlowym placu zabaw. Czy kobietą kieruje zazdrość za latami młodości, które już dawno przeminęły czy może są to objawy demencji starczej? Odpowiedzi na to pytanie prawdopodobnie nie poznamy nigdy. Pewne jest, że seniorka nie odczuwa jakiegokolwiek obrzydzenia do odchodów. Kobieta zbiera do foliowej torby odchody nieznanego pochodzenia, a następnie z uśmiechem na twarzy, gołymi rękami smaruje siedziska i uchwyty huśtawek. Zdarzenie zostało nagrane telefonem komórkowym przez jednego z mieszkańców osiedla w mieście Gatczyna w Rosji. Na nagraniu słychać, że ludzie są oburzeni postępowaniem seniorki, ale jednocześnie nie wiedzą co z tym problemem zrobić. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem wydaje się zgłoszenie sprawy na policję. Zachowanie kobiety może wiele osób bawić, ale w rzeczywistości jest skrajnie niebezpieczne. Kał jest źródłem licznych patogenów i może spowodować zarażenie dzieci rozmaitymi, groźnymi chorobami.

Fala oburzenia

Internauci bardzo ostro zareagowali na wieść o zachowaniu starszej kobiety. Wśród komentarzy nie zabrakło dosadnych słów sugerujących, że być może warto zrobić to samo z klamką seniorki.

Tak ciężko wysmarować jej klamkę od chaty?

Z drugiej strony bardzo prawdopodobne jest, że kobieta cierpi na zaburzenia psychiczne, które powodują, że nie widzi nic obrzydliwego w dotykaniu fekaliów. Takie zachowanie może mieć związek z podeszłym wiekiem i zmianami jakie zachodzą wtedy w mózgu. Należy pamiętać, że oprócz oczywistych nieprzyjemności, kontakt z kałem może być przyczyną zachorowania na rozmaite choroby. W odchodach może znajdować się m.in. pałeczka Escherichia coli,  która wywołuje choroby takie jak m.in. biegunka, schorzenia układu pokarmowego i moczowego, zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych i wiele innych.

Źródła: www.wykop.pl
Fotografie: Wykop, maps.google

Może Cię zainteresować

zamknij