×

Znana aktorka pokazała, jak syn goli jej głowę. Jest poważnie chora

Selma Blair cierpi na stwardnienie rozsiane. Aktorka znana z filmów „Legalna blondynka” i „Szkoła uwodzenia” niedawno poinformowała o swojej chorobie. Ostatnio jej stan się pogorszył, więc poddała się inwazyjnemu leczeniu. Pokazała zdjęcie, na którym synek goli jej głowę.

W ostatnich tygodniach aktorka zmagała się z ogromnym bólem

Jeszcze do niedawna, aktorka utrzymywała swoja walkę z choroba w tajemnicy. W końcu stwierdziła, że nie może już dłużej kryć się z chorobą. Jej stan się pogorszył, a kilkanaście dni temu trafiła do szpitala. Teraz poinformowała, że właśnie poddaje się inwazyjnemu leczeniu, które daje szansę na poprawę stanu zdrowia.

Selma Blair cierpi na stwardnienie rozsiane, ale pomaga jej miłość syna

Selam Blair walczy o zdrowie nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla jej 8-letniego syna. Arthur bardzo pomaga jej w tych ciężkich chwilach. Na poruszającym zdjęciu, które ostatnio opublikowała, widać, jak chłopiec pomaga jej ogolić głowę w związku z nowym leczeniem. Na Instagramie, aktorka pisze o tym, jak syn pomaga jej w walce żartami i zapewnieniami, że jest najlepsza mamą na świecie:

8 lat miłości. Dałeś mi nowe życie i sprawiłeś, że stałam się zupełnie inną osobą. Dziękuje ci za wszystko co mi dajesz

Selma Blair choruje na na stwardnienie rozsiane, ale nie zamierza się poddać

Później na swoim Instagramie, aktorka podzieliła się zdjęciem z ogoloną głową. Musiała całkowicie ściąć włosy ze względu na kolejne etapy leczenia. O swoich zmaganiach, leczeniu i bólu pisze na Instagramie, dziękując przy tym internautom za wsparcie w trudnych chwilach. Do zdjęcia bez włosów, dodała wzruszający wpis:

Dziś jest dzień transparentności. Zostałam zwolniona z opieki niesamowitego zespołu pielęgniarek, techników i wizjonerskiego lekarza, który wierzy w moje wyzdrowienie tak mocno jak ja. To jest proces. I nim pozostanie. Mam osłabioną odporność przez co najmniej najbliższe trzy miesiące. Więc proszę bez pocałunków. Chcę mieć pewność, że jakiekolwiek komplikacje, które mogą się pojawić, są moją przestrzenią prywatną. I przechodzimy przez to genialnie. Dziękuję wam wszystkim za waszą miłość oraz wsparcie (…). Widzę teraz pewne rzeczy znacznie wyraźniej. I jestem podekscytowana tym, że będę mogła podzielić się z wami tą podróżą, kiedy będę gotowa. A teraz muszę się regenerować

Internauci i gwiazdy Hollywood wspierają aktorkę w walce o zdrowie

Inne gwiazdy, jak chociażby Miley Cyrus oraz fani aktorki nie zwiedli. W komentarzach posypały się słowa wsparcia i wyrazy uznania, z podejmowanie trudnego tematu choroby:

Ślę ci mnóstwo miłości. Jesteś prawdziwa inspiracją!

Prawdziwe piękno!

Tak bardzo cię podziwiam. Życzę ci dużo zdrowia

Walcz dalej piękna wojowniczko!

Z głębi serca życzymy Selmie, żeby udało jej się wygrać z chorobą!

Polecane

Może Cię zainteresować