×

Na dworcu kobietę potrącił pociąg. Przechodzień wykorzystał okazje, aby zrobić selfie

Czasami naprawdę trudno jest odgadnąć, co niektórzy ludzie mają w głowach. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby wykorzystać tragedię, wręcz walkę o życie drugiej osoby, aby zrobić sobie selfie, którym będzie się chwaliło wśród znajomych? Myślicie, że to niemożliwe, aby ktoś tak zrobił? A jednak.

Włoska stacja kolejowa

Szokujące zdjęcie, które za chwilę zobaczycie, zostało zrobione stacji Piacenza w północnych Włoszech. Widać na nim mężczyznę, robiącego sobie selfie z kobietą leżącą na torach, którą dosłownie przez momentem potrącił pociąg.

Fotografia została wykonana przez lokalnego dziennikarza Giorgio Lambri. Opublikował on fotografię na swoim Facebook’u z bardzo wymownym podpisem:

Całkowicie zatraciliśmy poczucie etyki

Złość internautów

Wiadomo, że po tym incydencie policja zatrzymała mężczyznę, który robił selfie i kazała mu usunąć zdjęcie. Poszkodowana kobieta była w stanie ciężkim. Musiała mieć amputowaną nogę, ale jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Po tym, jak zdjęcie trafiło do sieci internauci byli bezwzględni dla mężczyzny, fotografującego się z kobietą potrąconą przez pociąg.

Ta kobieta została właśnie potrącona przez pociąg. Straciła nogę, a ten imbecyl robi sobie selfie

To coraz bardziej przygnębiające – każdego dnia tracimy coraz więcej podstawowych wartości i przyzwoitości

Ludzie są coraz gorsi. Świadek wypadku, jak gdyby nigdy nic, robi sobie selfie z kobietą, którą chwilę wcześniej potrącił pociąg. Z takimi osobnikami nie ma już dla nas nadziei…

Może Cię zainteresować

zamknij