×

Selfie Kaczyńskiego z Marszu Niepodległości podbiło sieć. Internauci są mocno podzieleni

W marszu z okazji Święta Niepodległości wedle szacunków policji wzięło udział 250 tys. osób. W samej stolicy odbył się marsz, na który składały się dwa zgromadzenia – pierwsze organizowane przez rząd i drugie przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Tak ogromne wydarzenie to idealna okazja do zrobienia selfie z czołowymi politykami rządzącej partii. Fakt ten postanowiła wykorzystać eurodeputowana PiS Jadwiga Wiśniewska.

Wpis na Twitterze

Jadwiga Wiśniewska opublikowała na swoim Twitterze selfie, które natychmiast wywołało spore zainteresowanie wśród internautów. Wszystko za sprawą jego pierwszoplanowej postaci, a mianowicie Jarosława Kaczyńskiego.

Dla Ciebie Polsko – czytamy pod fotografią

Reakcje internautów

Fotografia cieszyła się ogromną popularnością nie tylko ze względu na ilość polubień, ale także liczbę komentarzy. Podczas gdy część z nich była przychylna, pozostali internauci nie byli przychylni politykom PiS, co podkreślali w swoich wypowiedziach.

Może wstawi Pani zdjecia włoskich faszystów z którymi idziecie ramie w ramie. To jest hańba do czego wasz nieudolny rząd doprowadził. W kraju tak doświadczonym przez faszyzm. Upadliście na samo dno!A idźcie w cholere. Niby porozumienie z Narodowcami a z tyłu za wami idą neofaszysci z Włoch, zamaskowani bandyci stadionowi…

Przepięknie! Pozdrawiam Państwa z Wiednia!

Wielki Człowiek. Pozdrawiam serdecznie

A Wy po czyjej stronie jesteście?

Może Cię zainteresować

zamknij