×

Sekret Jarusia z „Chłopaków do wzięcia”. Fani nie kryją zaskoczenia!

Sekret Jarusia z Chłopaków do wzięcia zaskoczył wszystkich fanów. Mężczyzna opublikował na swoim kanale YouTube filmik, w którym wyjawia pewną tajemnicę. Internauci pospieszyli ze słowami wsparcia.

Chłopak do wzięcia

Chłopaki do wzięcia to program, który był pełen niezwykle wyrazistych postaci. W pamięci widzów z pewnością zapisał się Szczena i Jaruś. Ten ostatni żywił nie tylko nadzieję na to, że znajdzie dziewczynę, gdy weźmie udział w serialu dokumentalnym, ale i stanie się sławny. Nie wszystko jednak poszło po jego myśli.

Jarek Mergner nie znalazł ukochanej podczas emisji Chłopaków do wzięcia, ale zyskał za to duże grono fanów. Stał się przez to bardziej odważny. Prowadzi nawet swój autorski kanał na YouTube, na którym informuje swoich obserwatorów, co u niego słychać.

Ostatnio Jaruś zamieścił w sieci film, który wywołał burzę wśród Internautów.

Sekret Jarusia z Chłopaków do wzięcia

W najnowszym nagraniu Jaruś wyjawił fanom swój sekret. Okazuje się, że mężczyzna ma nowy plan na życie. Gwiazdor Chłopaków do wzięcia poinformował, że chciałby w przyszłości zostać… DJ-em! W tym celu planuje zakup niezbędnego sprzętu elektronicznego, m.in. miksera.

Jaruś dodał, że kupił już mikrofon, a także może liczyć na wsparcie kolegi, który już od dawna jest DJ-em.

Fani Jarka są niewątpliwie bardzo zaskoczeni jego pomysłem. Pod opublikowanym filmem pojawiło się wiele komentarzy wsparcia (i nie tylko!) od obserwatorów:

Genialna sprawa, działaj Jarku, leganckie przyśpiewki, już na nie czekam, pozdrówka.

Takiemu fajnemu, leganckiemu sprzęcikowi żadna dziewczyna się nie oprze.

Co sądzicie o nowym planie Jarusia na życie?

Źródła: pikio.pl, www.youtube.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube

Polecane

Może Cię zainteresować