×

Ojciec został skazany na 30 lat więzienia za sposób, w jaki karał swoją 16-letnią córkę

Każdy rodzic dyscyplinuje własne dziecko na swój sposób. Jednak co wtedy, gdy przekracza pewne granice? W przypadku Scott’a Rodney’a Robinson’a granice te zostały przekroczone o wiele za daleko…

Robinson dowiedział się o tym, że jego córka współżyje z mężczyznami. Dziewczyna w wieku 16 lat miała już kilku partnerów seksualnych, a nie tylko jednego. Dlatego postanowił wymierzyć jej bardzo surową karę

Zmusił córkę do prostytucji…

Mężczyzna uważał, że jeżeli jego córka tak bardzo lubi seks, to powinna uprawiać go cały czas, w dodatku zarabiając na nim. Robinson „załatwił” jej „pracę” na okolicznym postoju ciężarówek.

Któregoś dnia na policję dotarło zgłoszenie, że pewien człowiek zmusza swoją nieletnią córkę do uprawiania seksu za pieniądze. Oficerowie zorganizowali zasadzkę.

Jeden z nich umówił się z 16-latką w motelu. Na miejsce przywiózł ją przyrodni brat. Właśnie w taki sposób cała prawda wyszła na jaw.

Robinson został oskarżony o zmuszanie do prostytucji i od razu przyznał się do winy. Okazało się też, że już wcześniej miał zatargi z prawem.

W czasie postępowania sądowego wyszło na jaw, że umieszczał on w Internecie erotyczne zdjęcia swojej córki, opisując ją słowami „sexy” oraz „słodka” i podkreślał, że dziewczyna ma „ochotę na niezłą zabawę”.

Został skazany na 30 lat pozbawienia wolności. Karę ponieśli także przyrodni brat oraz macocha, którzy o wszystkim wiedzieli.

Nie mieści nam się w głowie to, w jakim kierunku zmierza nasz świat… a Wam?

Może Cię zainteresować

zamknij