×

Schudła prawie 100 kilogramów. Pierwsze 70 kg zrzuciła bez jakichkolwiek ćwiczeń

Ta kobieta schudła prawie 100 kilogramów. Swoją niesamowitą metamorfozę rozpoczęła w 2019 roku. Jak sama twierdzi, któregoś dnia po prostu obudziła się i stwierdziła, że nie chce umrzeć przed czterdziestką. To był moment, w którym rozpoczęła się walka Kasi o lepszą przyszłość.

Schudła prawie 100 kilogramów

Kasia Guzik jeszcze kilka lat temu cierpiała na otyłość. Pewnego dnia po prostu obudziła się z myślą, że chce zmienić swoje życie. Wiedziała, że gra toczy się o najwyższą stawkę.

Oto, jak Kasia wspomina ten przełomowy dzień:

To nie był Nowy Rok.
Ani pierwszy dzień miesiąca.
To nawet nie był poniedziałek.

Zwyczajny dzień w środku tygodnia, w którymś z kolei miesiącu.

Obudziłam się z myślą, że nie chcę umrzeć przed czterdziestką. Ze łzami w oczach obiecałam sobie, że będę walczyć. To był rok 2019. Nie pamiętam dokładnej daty. Od tamtej chwili czas wyznaczają kilogramy. 85 KILO TEMU.

Teraz mogłaby już powiedzieć, że jej przemiana rozpoczęła się 92 kilogramy temu. Ale Kasia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Celem jest zrzucenie 100 kilogramów.

Kasia nigdy wcześniej nie była na diecie. To był jej pierwszy raz. Kobieta była bardzo zdeterminowana.

Ja, od samego początku, miałam w głowie założenie, do jakiej wagi chcę dojść. Tylko że mnie półśrodki nigdy nie interesowały. W żadnej dziedzinie życia. Taki mam charakter, że jeśli już stawiam sobie jakiś cel, to muszę go doprowadzić do końca. I zrobić to najlepiej jak potrafię. Być może dlatego, w całym swoim życiu, byłam tylko na jednej diecie. Tak. JEDNEJ

– zaznacza.

70 kilogramów bez żadnych ćwiczeń

Kasia Guzik podzieliła się swoją metamorfozą w mediach społecznościowych. Zaznaczyła przy tym, że tak niesamowite efekty osiągnęła bez operacji bariatrycznej, a nawet bez pomocy dietetyka czy trenera.

Dostaję od Was mnóstwo wiadomości, z których wynika, że ktoś kiedyś sprawił, że uwierzyliście, że bez ćwiczeń jesteście skazani na porażkę. (…) Jeśli kiedykolwiek ktoś będzie próbował przekonać Was, że zaledwie 20% sukcesu to „dieta”, a w 80% redukcja masy ciała uwarunkowana jest ćwiczeniami, to odeślijcie go do mnie. Ponieważ ja, Drodzy Państwo, pierwsze 70 kg schudłam bez jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Uważam, że jeśli na samym starcie swojej walki z kilogramami rzucicie się na głęboką wodę i narzucie sobie nie tylko restrykcyjną dietę (częsty błąd początkujących), ale też intensywny plan treningowy, to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że przepełnieni złością i frustracją poddacie się szybciej, niż Wam się wydaje

– wyjaśniła Kasia, gdy internauci zapytali ją, czy ćwiczenia są niezbędne do tego, żeby schudnąć.

Trzeba przyznać, że jej przemiana robi niesamowite wrażenie!

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij