×

Sąsiedzi donieśli na starszą, schorowaną kobietę. Na następny dzień do jej domu przyjechał wóz z…

Agnes jest 90-letnią schorowaną kobietą, która ma ogromny problem: jej ogród jest pełen śmieci. Nie jest w stanie samodzielnie się ich pozbyć, ponieważ ma problem z poruszaniem się i zdecydowanie to nie jest zajęcie dla starszej kobiety. Do tego wszystkiego w ogrodzie stoi zepsuta przyczepa kempingowa, z której nigdy już nie skorzysta, ale kobieta także nie ma się, jak jej pozbyć.

Sąsiedzi, znając sytuację kobiety, skarżyli się na to, że na podwórku Agnes jest bałagan i bardzo im to przeszkadza. Powiedzieli, że oczekują natychmiastowego porządku w przeciwnym razie 90-latka będzie zmuszona zapłacić 2500 dolarów grzywny za każdy dzień!

sasiedzi skarzyli sie na starsza kobiete (1)

Wdowa nie mogła sobie pozwolić na to, aby płacić karę za rzeczy pozostawione w ogródku. Musiała coś z tym zrobić.

sasiedzi skarzyli sie na starsza kobiete (2)

Kobieta jest naprawdę schorowana i ciężko byłoby jej samej zrobić porządek z tyloma rzeczami, a wręcz byłoby to niemożliwe. Do tego wszystkiego dach w jej domu przeciekał…

sasiedzi skarzyli sie na starsza kobiete (3)

Staruszka czuła się zagrożona i bezradna. Nie miała nikogo, kto mógłby jej pomóc. Jednak pewnego dnia jej życie się odmieniło.

sasiedzi skarzyli sie na starsza kobiete (4)

Wpada na pomysł, aby zadzwonić do „Operation Blessing”, organizacji charytatywnej, która pomaga ludziom w potrzebie.

sasiedzi skarzyli sie na starsza kobiete (5)

Kiedy Agnes opowiedziała o swojej sytuacji, nie musiała długo czekać.

Oni są po prostu aniołami! Przyszli i bez marudzenia usunęli śmieci z ogrodu i rozebrali starą przyczepę – mówi kobieta.

sasiedzi skarzyli sie na starsza kobiete (6)

Ale to nie wszystko! Studenci z pobliskiego Uniwersytetu także chcieli pomóc i zdecydowali się na posprzątanie ogrodu i naprawę dachu.

Do tego wszystkiego zrobili bezpieczną alejkę, aby staruszka mogła w miarę swobodnie korzystać ze swojego najbliższego otoczenia.

sasiedzi skarzyli sie na starsza kobiete (7)

Agnes jest głęboko wzruszona tym aktem dobroci. Nigdy tego nie zapomni i podkreśla na każdym kroku, że jej pomocnicy to anioły w ludzkiej skórze.

sasiedzi skarzyli sie na starsza kobiete (8)

Wolontariusze chcieli jeszcze zaskoczyć czymś 90-latkę, dlatego wcześniej zapytali ją o to, co jest jej największym marzeniem.

sasiedzi skarzyli sie na starsza kobiete (9)

Agnes bardzo chciała mieć klimatyzację w sypialni, która zdecydowanie ułatwiałaby jej funkcjonowanie.

Została zaskoczona przez wolontariuszy, którzy sprawili jej taki sprzęt. 90-latka nie może do tej pory uwierzyć w swoje szczęście.

sasiedzi skarzyli sie na starsza kobiete (10)

Życzymy Agnes dużo zdrowia i samych życzliwych ludzi dookoła!

Polecane

Może Cię zainteresować