×

W wieku 19 lat zostaje zgwałcona. Rodzina jest bezradna widząc, co się wówczas z nią dzieje

Dziś Sara Verley jest promienną i szczęśliwą 28-latką, ale nie zawsze tak było. Kobieta przeszła w życiu straszne chwile.

Kiedy Sara miała 19 lat, została zgwałcona. Jej świat się rozpadł, a radość i pełnia życia zostały zastąpione atakami paniki i lękami.

Jednocześnie zaczął rozwijać się u niej jadłowstręt, ważyła zaledwie 40 kilogramów. Rodzina i przyjaciele bardzo martwili się o Sarę, ale nikt nie wiedział, jak jej pomóc. W końcu kobieta udała się w odwiedziny do kuzynów, którzy prowadzą ośrodek wsparcia dla wilków. W odludnym miejscu jej życie ponownie zostało wywrócone do góry godami.

Deze is al aan zijn pensioen toe maar daarom nog niet minder aanhankelijk.

Opublikowany przez Maertena Tjerka Hiddego Rijpstrę Sobota, 21 stycznia 2017

Sara z czasem rozwinęła szczególną więź ze zwierzętami. Można niemal stwierdzić, że zaprzyjaźniła się z nimi. Choć na samym początku był strach, po jakimś czasie poczucie zagrożenia zniknęło.

Wilki wydawały się wyczuwać nie tylko jej strach, ale również czarne myśli w jej głowie. Jednak Sara była głównie skupiona na niebezpieczeństwie, które może być spowodowane przez zwierzęta.

Even laten zien hoe groot ik ben !

Opublikowany przez Maertena Tjerka Hiddego Rijpstrę Sobota, 21 stycznia 2017

Sara spędzała coraz więcej czasu ze wilkami. W końcu pojawiły się u niej długo tłumione emocje.

“Zdarzały mi się graniczne sytuacje, ale to właśnie ten strach pozwolił mi przywrócić uczucia. Wcześniej bałam się wszystkiego, ale obcując z wilkiem, miałam konkretny i namacalny strach, na którym mogłam się skoncentrować. Patrzyłam na niego, nie był bezkształtny. Właśnie to pozwoliło mi odzyskać kontrolę nad traumą, która mnie spotkała i przestać ciągle spoglądać wstecz.”

Wsparcie rodziny i obcowanie ze zwierzętami w końcu przywróciły Sarze stabilność emocjonalną. Odzyskała zaufanie do ludzi i rozsądek.

Wilki przywróciły Sarze równowagę psychiczną, ale dzięki nim dziej się również coś zaskakującego. Kobieta poznaje Matthew Withema, innego opiekuna wilków. Ostatecznie znajomość przeradza się w związek.

W końcu Sara pozbywa się traumy i może wrócić do normalnego życia. Stawianie czoła dzikim zwierzętom sprawia, że ma siłę, by skonfrontować się z przeszłością. Jej lęki znikają bez śladu!

Odnajdując spokój ducha, Sara może cieszyć się Matthew i towarzystwem wilków. Wraz ze swoim partnerem postanawia nawet otworzyć własny azyl dla dzikich zwierząt.

Kobieta przełamała piętno gwałtu, choć nie było to łatwe i wydawało się, że sobie z tym nie poradzi. Dzięki dzikim drapieżnikom odnalazła drogę powrotną do życia, a co najważniejsze zaufanie do ludzi.

Może Cię zainteresować

zamknij