×

Sara Boruc zje własne łożysko! Zdradziła w jaki sposób zamierza to zrobić

Żona Artura Boruca urodziła synka kilka dni temu. Zdecydowała się na poród w domu. Najwidoczniej naturalne podejście przypadło jej do gustu, ponieważ ostatnie zdjęcie wskazuje, że Sara Boruc zje własne łożysko! Jak zamierza to zrobić?

Naturalny podejście do porodu

Sara i Artur Boruc kilka dni temu przywitali na świecie kolejne dziecko. Sara postawiła na naturalny poród, a mały Noah urodził się w basenie. Okazuje się, że na tym nie kończy się jej niekonwencjonalne podejście do ciąży i porodu.

Sara Boruc była bardzo zadowolona ze swojej decyzji o porodzie w domu. Całe doświadczenie opisywała później na Instagramie:

Było idealnie,perfekcyjnie,pięknie! Nie będę udawała,że nie bolało. Ból porodowy może zrozumieć tylko kobieta która go doświadczyła,ale cieplutka woda w basenie naprawdę pomaga. Dziś już go nie pamiętam. Za to na zawsze zachowam w sercu te niesamowite 85 minut naszego życia. Kocham, dziękuje

Sara Boruc zje własne łożysko

Kolejne zdjęcie z Instastory żony Artura Boruca wywołało ogromne poruszenie. Okazało się, że kobieta zamierza zjeść własne łożysko. W swojej relacji zamieściła zdjęcie pojemnika z kapsułkami. Zostały przygotowane z jej ususzonego łożyska. Przygotowanie 150 tabletek kosztuje prawie 1 tys zł.

Sara Boruc to nie pierwsza gwiazda, która zje łożysko

Oczywiście Sara Boruc nie jest pierwszą znaną osobą, która zdecydowała się na kapsułki z łożyska. Wcześniej przyjmowanie takich tabletek zachwalała między innymi Kim Kardashian.

Według wielu kobiet łożysko ma cudowne właściwości. Wierzą, że po jego spożyciu szybciej wrócą do formy i uregulują poziom hormonów. Ten trend cieszy się coraz większą popularnością, ale badania nie potwierdzają, że ma korzystny wpływ na zdrowie. Niektórzy lekarze wręcz ostrzegają przed taką praktyką twierdząc, że może wręcz szkodzić zdrowiu.

Co myślicie o jedzeniu łożyska? Popieracie tę praktykę?

Może Cię zainteresować