×

Adam Sandler debiutuje w swojej kwarantannie podczas rozmowy z Jimmy’m Fallonem

Sandler debiutuje w swojej kwarantannie ze swoją wyjątkową piosenką! Znany komik oraz aktor w trakcie rozmowy z Jimmem Fallonem zaśpiewał.

Komik i aktor

Adam Sandler to amerykański komik oraz aktor filmowy. Rozpoczynał swoją karierę w Nowym Jorku, dokładniej w bostońskim klubie komediowym. Na ekranach pojawił się po raz pierwszy w  1987 roku w sitcomie NBC Bill Cosby Show, później zaczął występować w różnych filmach komediowych. Łącznie zagrał w ponad 48 filmach, próbował także sił jako producent.

Nie wszyscy jednak doceniają go jako aktora. Otrzymał on bowiem aż 6 złotych malin za najgorsze role filmowe, jednak jak widać nie psuje to jego dobrego humoru. Ostatnim razem mogliśmy go zobaczyć w filmie Zabójczy rejs z 2019 roku. Jak widać postanowił rozszerzyć swoje zdolności i zająć muzyką!

Sandler debiutuje w swojej kwarantannie

Adam Sandler spotkał się z Jimmy’m Fallonem za pośrednictwem czatu wideo. Rozmawiali o izolacji i żartobliwie wspominali jak to dawniej, gdy koronawirus nie szalał po całym globie. Dodatkowo Sandler podzielił się swoją kwarantanną piosenką, dziękując niezbędnym pracownikom i pracownikom medycznym, pomagając wszystkim w pandemii. W piosence usłyszymy:

Lekarze i pielęgniarki uratują nas przed tym bałaganem, jeśli damy im zapasy, których potrzebują

I mam nadzieję, że wkrótce nas uratują, bo mam już dość mojej rodziny.

Jak wam się podoba wykonanie?

Źródła: www.youtube.com, entertainment.ie, www.timesofisrael.com, www.today.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować