×

32-latka rzuciła się na księdza w czasie mszy. Była wyjątkowo agresywna

Ksiądz Marcelo Ross z São Paulo prowadził Mszę Świętą, w czasie której doszło do dramatycznego zdarzenia. Na ołtarz wtargnęła kobieta, która rzuciła się na duchownego! Na szczęście nic mu się nie stało. Jednak nagranie, które trafiło do sieci, wyglądało bardzo dramatycznie.

32-latka, która zepchnęła księdza ze sceny, chciała mu jeszcze coś zrobić, ale została schwytana przez służbę porządkową

Już po kilkunastu minutach znalazła się na komisariacie, gdzie była przesłuchiwana. Nie podano jej danych osobowych do opinii publicznej. Nagranie jednak jest na tyle wyraźnie, że widać jej twarz. Po zdarzeniu ksiądz wrócił do odprawiania mszy, a dopiero potem zgodził się, aby zabrano go do szpitala na badania.

Jak do tego doszło? Czy ksiądz Marcelo Ross czymś zawinił?

Sam poszkodowany powiedział: „Nie spodziewałem się tego ataku. Jak podniosłem się z ziemi po upadku, to zorientowałem się, że boli mnie całe ciało. Postanowiłem o tym nie myśleć. To dodało mi sił”. Nie jest znany powód, dla którego kobieta rzuciła się na duchownego. Wiadomo jedynie tyle, że już leczyła się psychiatrycznie.

Ksiądz Marcelo Ross poza tym, że jest duchownym, swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z ludźmi, pisząc bestsellery. Jak na razie w Polsce ukazała się tylko jedna jego książka -„Agape”. Do tego nagrał kilka filmów i płyt muzycznych.

Czy mógł zawinić?

Może Cię zainteresować

zamknij