×

Ta artystka tworzy niezwykle realistyczne rzeźby zwierząt. Nie uwierzycie z czego są wykonane

Dla zdecydowanej większości z nas, gazety służą do czytania, ale nie dla Chie Hitotsuyama, która wykorzystuje je do zupełnie innego celu. Wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcia i już wiadomo, że japońska artystka wcale nie interesuje się informacjami ze świata sportu i plotkami zawartymi w różnych czasopismach. Zamiast tego, najzwyklejsze gazety zamienia w niesamowicie realistyczne rzeźby zwierząt!

Jak to robi? Z pojedynczych stron, poprzez skręcanie tworzy bardzo dobrze zbite walce. Proces ten odbywa się w całości ręcznie. Artystka umiejętnie korzysta z kolorowych nadruków w celu uzyskania odpowiednich konturów.

Jej geniusz artystyczny jest w stanie stworzyć rzeźbę dosłownie każdego zwierzaka, począwszy od małej jaszczurki, na gigantycznym, śpiącym nosorożcu kończąc. Chie tworzy oszałamiające rzeźby z czegoś, co większość z nas wyrzuca do śmieci. To genialny pomysł, aby zamienić gazety z  bezużytecznymi i często negatywnym wiadomościami, w coś zdecydowanie bardziej pozytywnego i pięknego!

My jesteśmy pełni podziwu, a Ty?

Może Cię zainteresować

zamknij