×

Rzadkie znaki zodiaku. Statystycznie najmniej osób rodzi się w pod ich wpływem

Rzadkie znaki zodiaku. Okazuje się, że bardzo wąskie grono ludzi może poszczycić się przynależnością do któregoś z tych trzech znaków. Sprawdź, czy do nich należysz!

Rzadkie znaki zodiaku

O tym, że znaki zodiaku mogą mieć ogromny wpływ na całe życie człowieka wiadomo nie od dziś. Horoskop może nawet determinować sposób dobierania się w pary pomiędzy przedstawicielami różnych znaków zodiaku. Mówimy wtedy o tzw. zodiakalnych parach.

Co ciekawe, istnieją okresy w ciągu roku, w których rodzi się mniej osób niż w pozostałych. W związku z tym osoby, które przyszły na świat w tym czasie, są reprezentantami najrzadziej spotykanych znaków zodiaku. Można powiedzieć, że ludzie z trzech najrzadziej spotykanych znaków zodiaku są w pewnym sensie wyjątkowi.

Astrolodzy uważają nawet, że łączą ich pewne, wspólne cechy, świadczące o niezwykłości. Do najrzadszych znaków zodiaku należą: Baran, Wodnik i Strzelec.

#1 Baran

Statystyki wskazują, że między 21 marca a 19 kwietnia rodzi się najmniejsza liczba osób. Barana charakteryzują zdolności przywódcze. Osoby spod tego znaku zodiaku bardzo często zajmują kierownicze stanowiska. Lubią sprawować pieczę nad innymi i kontrolować każdą sytuację.

Barany to ludzie ambitni, którzy dążą do wyznaczonego celu za wszelką cenę. Są ludźmi szalenie uczciwymi, którzy nie rzadko doznają z tego powodu rozmaitych problemów, wynikających z niezrozumienia. Nie potrafią utrzymywać pewnych rzeczy w tajemnicy i w ten sposób zdarza im się ranić innych. Ludzie urodzeni pod wpływem tego znaku są bardzo bezpośredni i zawsze mówią prawdę zapominając, że pewne rzeczy czasem lepiej jest przemilczeć.

#2 Wodnik

Osoby urodzone między 21 stycznia a 18 lutego to druga najmniej liczna grupa horoskopowa. Wodnik to człowiek, który potrafi zachować spokój niemal w każdej sytuacji. Potrafi w wyważony i opanowany sposób udowadniać swoją rację. Wodnika cechuje duża wyobraźnia i zdolność do zaskakiwania innych swoją kreatywnością.

W pracy jest idealnym pracownikiem, który potrafi działać wielozadaniowo i radzić sobie z presją czasu. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Dla Wodnika duże znaczenie ma idea. Jest dla niej gotów poświęcić wiele. Unika ludzi powierzchownych, które nie mają do powiedzenia nic wartościowego.

#3 Strzelec

Strzelce to prawdziwe wulkany energii. Są chętne do podejmowania ryzyka i potrafią przekonać innych do swojej racji. Zwykle osoby te mają spore grono przyjaciół, którzy je uwielbiają. Ludzie urodzeni pomiędzy 22 listopada, a 22 grudnia cenią u innych poczucie humoru.

Strzelec jest bardzo witalny i dzięki dobremu zdrowiu ma szansę osiągać sukcesy w wielu dziedzinach życia. Często z tego powodu jego osiągnięcia są przyczyną zazdrości innych. Otoczenie uważa go za szczęściarza, ponieważ niejednokrotnie wychodzi z trudnych zdarzeń obronną ręką. Strzelce są twórcze, kreatywne i bardzo szczere. To właśnie szczerość jest dla nich jedną z najistotniejszych cech u ludzi. Lubią przebywać w otwartej przestrzeni, najlepiej w otoczeniu natury.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij