×

Rysiek z „Chłopaków do wzięcia” nie mógł uwierzyć, jak zmieniono jego narzeczoną

Ryśka Dąbrowskiego z „Chłopaków do wzięcia” zna chyba każdy. Mężczyzna wzbudza kontrowersje swoim zachowaniem i zatargami z prawem. Przez kilka sezonów programu nie uczestniczył w produkcji, ponieważ przebywał w zakładzie karnym. Wtedy bardziej rozwinięto wątek jego dziewczyny, Asi, która zamieszkała z niedoszłą teściową.

Ich historia miłosna podbiła serca widzów

Różnie w ich związku bywało, ale finalnie okazało się, że nie mogą bez siebie żyć. Aśka odwiedzała go za murami więzienia i miała nadzieję, że jej ukochany szybko wyjdzie. Gdy w końcu spotkali się na wolności, zaręczyli się i zamieszkali razem w Koźniewie Średnim. Producenci nowego programu „Dżentelmeni i wieśniacy” zaproponowali Ryśkowi udział w jednym z odcinków.

zrzut ekranu z player.pl

Ideą programu jest to, że mieszkaniec wsi zamienia się swoim życiem na kilka dni z mieszkańcem miasta

W tej historii Rysiek zamienił się z Patrykiem z Poznania. Dla obu było to ogromne przeżycie, ponieważ nie wiedzieli, czego mogą się spodziewać. O ile Rysiek doświadczył samych luksusów i wygody, to mężczyzna z miasta nie mógł się pochwalić tym samym w Koźniewie Średnim. Raził go brak bieżącej wody i to, że narzeczona Ryśka cały czas pali papierosy – nawet w domu.

zrzut ekranu z player.pl

Metamorfoza Aśki!

Dżentelmen w Poznaniu zajmuje się wieloma rzeczami, w tym doradza ludziom, jak powinni się ubierać. Poprosił Asię, aby pokazała mu swoje najlepsze ciuchy i założyła te, w których czuje się najlepiej. Patryk mniej więcej już wiedział, w którą stronę może pójść i odważył się na subtelne zmiany – podpięte włosy i dopasowane ubrania. A żeby podkreślić jeszcze bardziej talię, oddał jej swój pasek.

zrzut ekranu z player.pl

Gdy nadszedł dzień finału, Rysiek nie spodziewał się takiej niespodzianki

Spotkał się na kolacji z Patrykiem, który zaskoczył go czymś. Nikt nie przypuszczał, że chłopak z miasta zrobi coś takiego. Udało mu się namówić Aśkę do założenia pięknej, czerwonej sukni, szpilek i makijażu, który dodawał jej pazura.

zrzut ekranu z player.pl

Radość w najczystszej postaci

Nie dało się ukryć zaskoczenia Ryśka, który aż otworzył buzię ze zdziwienia. Nie można mu się dziwić, jego kobieta wyglądała jak milion dolarów!

zrzut ekranu z player.pl

Może Cię zainteresować

zamknij