×

Wyciągnęli 18-centymetrową rybę z gardła mężczyzny. Połknął ją przypadkiem!

Szokujące nagranie obiegło Internet. Lekarz wyciągnął z gardła mężczyzny 18-centymetrową żywą rybę. Okazało się, że rybak połknął rybę zupełnie przypadkowo. Jak to możliwe?

Rybak połknął rybę

Pech a może zemsta natury? Ciężko stwierdzić, jednak rybak, który połknął rybę przeżył dość nieprzyjemną sytuację.

24-letni wędkarz z Kolumbii w piątek (23 stycznia) próbował w jeziorze złowić ryby dla swojej rodziny. Po udanym pierwszym połowie, ponownie zarzucił haczyk do wody, ale wkrótce zdał sobie sprawę, że inna ryba ugryzła jego przynętę.

Nie wiedząc, co zrobić z pierwszą, mężczyzna zdecydował przytrzymać pierwszą… ustami. Jednak w chwili, gdy umieścił rybę w buzi, w zwierzęciu odezwał się zew wolności i starało się ze wszystkich sił uwolnić.

Śliska zdobycz wpadła do gardła mężczyzny, blokując przepływ powietrza.

Wymagana była pomoc medyczna

Sprawa była na tyle poważna, że mężczyzna zgłosił się do szpitala w Santander Herrera, ale nie był w stanie wyjaśnić sytuacji. Lekarze błyskawicznie zrobili mu zdjęcie rentgenowskie i oniemieli, gdy zobaczyli rybę na zdjęciu.

Na szczęście prosty zabieg przywrócił pełnię oddechu mężczyźnie. Na filmie, który zobaczyliście powyżej można usłyszeć lekarza, mówiącego:

Panie i panowie, to coś niezwykłego. Młody człowiek w Pivijay połknął rybę. Właśnie usunęliśmy obcy przedmiot z jego przełyku.

Rybak przez weekend przebywał w szpitalu pod obserwacją, ale nie ma doniesień, aby doznał poważnych obrażeń.

Źródła: www.ladbible.com, www.dailystar.co.uk, www.tori.ng
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij