×

Agata Rusak z „Rolnik szuka żony” przeszła metamorfozę! Jak teraz wygląda?

Agata Rusak z „Rolnik szuka żony” przeszła oszałamiającą metamorfozę. Uczestniczka popularnego show całkowicie zmieniła swój wizerunek. Jak teraz wygląda?

Agata Rusak z „Rolnik szuka żony”

„Rolnik szuka żony” to popularny show emitowany na kanale TVP1. Od pierwszego sezonu może pochwalić się wysoką oglądalnością. Historie bohaterów, którzy zgłosili się do programu, by przed kamerą odnaleźć prawdziwą miłość, niejednokrotnie wywoływały wiele emocji i wzruszeń. Kilku parom udało się nawet stworzyć szczęśliwe związki, spełniającym tym samym marzenia o założeniu rodziny. Nic więc dziwnego, że „Rolnik szuka żony” doczekał się już 6 sezonów.

Agata Rusak była jedną z kandydatek o serce Łukasza Sędrowskiego. Widzom dała się poznać jako naturalna i nieśmiała kobieta. Między Agatą a Łukaszem zaiskrzyło i przez dłuższy czas tworzyli udaną parę. Po pewnym czasie nawet się zaręczyli. Jednak tuż po emisji ostatniego odcinka, postanowili się rozstać. Żadne z nich nie skomentowało tego publicznie.

Teraz wygląda zupełnie inaczej

Po zakończeniu emisji „Rolnik szuka żony” Agata zaczęła chętnie udzielać się w mediach społecznościowych. Na Instagramie często dzieli się swoim życiem prywatnym. Ostatnio pochwaliła się w sieci nowym wizerunkiem. Brak okularów, zapuszczona grzywka i krwistoczerwone usta – tak teraz stylizuje się była uczestniczka show. Przez to jej twarz wydaje się znacznie szczuplejsza. 

Internauci zgodnie stwierdzili, że teraz kobieta wygląda dużo bardziej atrakcyjnie. Pod nowymi zdjęciami można znaleźć same zachwalające komentarze:

Oj tak zdecydowanie Królowa jest tylko jedna Agatka

Wow nie do poznania super

Wyglądasz rewelacyjnie i bardziej kobieco. Wcześniej przypominałaś nauczycielkę. Gratuluję zmiany

Piękna szczera kochana wspaniała kobieta

Tylko spójrzcie na nowe zdjęcia Agaty! Łukasz ma czego żałować?

Źródła: party.pl, www.se.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować