×

Michał Wiśniewski jeszcze nie zdążył się rozwieść, a już szuka nowej dziewczyny

Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner to jedno z najgłośniejszych rozstań w Polsce tego roku. Para już od kilku miesięcy przechodziła kryzys. W końcu gwiazdor postanowił jednak postawić kropkę nad i i wniósł pozew o rozwód. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie zamierza rozpaczać i załamywać się po kolejnym rozstaniu.

Michał Wiśniewski ma konto na Tinderze? Czyżby szukał już nowej ukochanej?

Choć były lider zespołu Ich Trojne ma na swoim koncie 3 rozwody (i jest w trakcie czwartego) nie zamierza spoczywać na laurach i najwyraźniej wciąż wierzy w miłość. Miłość, której tym razem postanowił poszukać za pomocą aplikacji randkowej. Profil Michała Wiśniewskiego możemy znaleźć bowiem na… Tinderze – mobilnym portalu randkowym.

Rozstanie Michała Wiśniewskiego i konto na Tinderze

Tinder

Wiarygodność konta Michała Wiśniewskiego

Oczywiście, fake kont nie brakuje i nie inaczej mogło być w tym przypadku. Potwierdzeniem jednak na to, że konto faktycznie należy do lidera Ich Troje jest fakt, że jest ono podpięte do oficjalnego profilu na Instagramie gwiazdora. Podpięcie jest z kolei możliwe tylko wtedy, kiedy znamy hasło do portalu. Czy ktoś ma zatem jeszcze jakieś wątpliwości?

Rozwód Michała Wiśniewskiego najprawdopodobniej nie wpłynął na stan psychiczny artysty, który nie zamierza tracić czasu na ubolewanie nad rozstaniem i życie w samotności.

No cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć szczęścia w poszukiwaniu miłości. Myślicie, że Michał ma jeszcze szansę poznać tą jedyną?

Może Cię zainteresować