in

Dominika Tajner zdradza szczegóły rozstania. Sytuacja wygląda naprawdę dziwnie

Wczoraj światło medialne ujrzała informacja o rozwodzie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Wciąż nie milkną jej echa… Dziś znów poznajemy więcej szczegółów na temat tego rozstania.

Zaskakujący wpis

Wczoraj polskie media obiegła informacja o tym, że Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska rozwodzą się. Sama zainteresowana poinformowała o tym za pomocą swojego Facebook’a.

Dominika Tajner zdradza szczegóły rozstania. Sytuacja wygląda naprawdę dziwnieUdostępnij

Post skomentował chwilę później Jarosław Jakimowicz. Jego słowa świadczą o tym, że w związku tej dwójki już od dawna nie działo się dobrze.

Dominika Tajner zdradza szczegóły rozstania. Sytuacja wygląda naprawdę dziwnieUdostępnij

„Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja”

Po kilku godzinach tajemniczy post Dominiki Tajner-Wiśniewskiej zniknął z sieci. Jednak już moment później mogliśmy przeczytać jej oficjalne oświadczenie. Dziennikarzom portalu Plejada.pl wyznała:

Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic… Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce…

„Możliwe, że złożył pozew jeszcze w ubiegłym roku”

Teraz w rozmowie z „Faktem” Dominika zdecydowała się na zdradzenie kolejnych informacji dotyczących jej rozstania z mężem. Okazuje się, że ona sama do końca nie widziała, co się dzieje. Była bardzo zaskoczona decyzją Michała. Mało tego. Podkreśliła, że bardzo możliwe jest, iż jej mąż złożył pozew już w ubiegłym roku.

Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem w stanie o tym rozmawiać. Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew. Możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku

Wszytko wygląda więc bardzo dziwnie. Zwłaszcza, że jeszcze tydzień temu para nagrywała wspólny filmik, w którym zaprzeczyła jakimkolwiek plotkom na temat kryzysu w ich związku.

Jak się okazuje w każdej plotce jest ziarnko prawdy…

Źródło: plotek.pl | Fotografie: instagram.com