×

Dominika Tajner zdradza szczegóły rozstania. Sytuacja wygląda naprawdę dziwnie

Wczoraj światło medialne ujrzała informacja o rozwodzie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Wciąż nie milkną jej echa… Dziś znów poznajemy więcej szczegółów na temat tego rozstania.

Zaskakujący wpis

Wczoraj polskie media obiegła informacja o tym, że Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska rozwodzą się. Sama zainteresowana poinformowała o tym za pomocą swojego Facebook’a.

Post skomentował chwilę później Jarosław Jakimowicz. Jego słowa świadczą o tym, że w związku tej dwójki już od dawna nie działo się dobrze.

„Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja”

Po kilku godzinach tajemniczy post Dominiki Tajner-Wiśniewskiej zniknął z sieci. Jednak już moment później mogliśmy przeczytać jej oficjalne oświadczenie. Dziennikarzom portalu Plejada.pl wyznała:

Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic… Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce…

„Możliwe, że złożył pozew jeszcze w ubiegłym roku”

Teraz w rozmowie z „Faktem” Dominika zdecydowała się na zdradzenie kolejnych informacji dotyczących jej rozstania z mężem. Okazuje się, że ona sama do końca nie widziała, co się dzieje. Była bardzo zaskoczona decyzją Michała. Mało tego. Podkreśliła, że bardzo możliwe jest, iż jej mąż złożył pozew już w ubiegłym roku.

Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem w stanie o tym rozmawiać. Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew. Możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku

Wszytko wygląda więc bardzo dziwnie. Zwłaszcza, że jeszcze tydzień temu para nagrywała wspólny filmik, w którym zaprzeczyła jakimkolwiek plotkom na temat kryzysu w ich związku.

Jak się okazuje w każdej plotce jest ziarnko prawdy…

Może Cię zainteresować