×

Rozpoznajesz tę kobietę? Trafiła do szpitala, ale nie pamięta, jak się nazywa

Rozpoznajesz tę kobietę? Trafiła niedawno do jednego ze szpitali w Warszawie. Niestety nie pamięta kim jest. Dlatego policja prowadzi w tej sprawie śledztwo i prosi o pomoc w ustaleniu jej personaliów.

Kobieta NN

Kobieta, której wizerunek postanowili opublikować funkcjonariusze Policji ze Śródmieścia, przebywa w jednym z warszawskich szpitali. Gdy tam trafiła, nie była w stanie przypomnieć sobie, kim jest ani jak się nazywa.

W związku z tym, policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego w Warszawie rozpoczęli śledztwo w sprawie ustalenia personaliów tej kobiety.

Apel policji o pomoc

Funkcjonariusze apelują do internautów o pomoc w rozpoznaniu kobiety albo przynajmniej o przekazanie informacji, które pozwolą w ustaleniu jej tożsamości.

Wszystkie osoby, które miały z nią kontakt proszone są o kontakt z komendą.

Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciach kobietę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Informacje można przekazać pod numerem 4772 391 08 lub 4772 391 78. Możliwy jest także kontakt przez e-mail na adres: [email protected]

Rozpoznajesz tę kobietę?

Źródła: srodmiescie.policja.waw.pl, wiadomosci.radiozet.pl
Fotografie: Policja Śródmieście

Polecane

Może Cię zainteresować