×

Rozpoczyna się najmroczniejszy sezon astrologiczny roku. 3 znaki czeka zły czas

Rozpoczyna się najmroczniejszy sezon astrologiczny roku. Wybrane znaki zodiaku będą musiały uzbroić się w nerwy i czekać aż nieprzyjemny okres minie. Niestety przetrwanie najbliższych tygodni będzie dość trudne.

Atmosfera przemijania

Jesień to pora roku, która większość Polaków wprawia w nostalgiczny, niemalże ponury nastrój. Nieubłaganie zbliżający się Nowy Rok sprawia, że uświadamiamy sobie upływ czasu. Dodatkowo Święto Wszystkich Świętych oraz Zaduszki będące pozostałością po pogańskich Dziadach przypominają nam o zmarłych bliskich, potęgując odczuwanie atmosfery schyłkowości i przemijania. Mało kto wie, że towarzyszący nam jesienią nastrój wynika nie tylko z obchodzonych w tym czasie obrzędów czy pogody, ale także z samej astrologii. Dzieje się tak, ponieważ 23 października wchodzimy w mroczny czas pod znakiem Skorpiona. Właśnie z nim wiąże się wszystko, co charakteryzuje się intensywnością, tajemniczością i niebezpieczeństwem. Dla niejednej osoby sezon Skorpiona będzie obfitował w wyzwania. Z czego to wynika?

Rozpoczyna się najmroczniejszy sezon astrologiczny roku

Skorpion jest niezwykle złożonym znakiem zodiaku. Jego metaforyczna śmierć przynosi spektakularne odrodzenie. Podczas panowania Skorpiona wszyscy mają okazję doznać duchowej transformacji, która dokonuje się dzięki ofierze. Odczujemy, że świat w którym żyjemy obumrze, aby potem wejść w nowy cykl. Co ciekawe, Skorpion to jeden z niewielu znaków zodiaku, który w starożytnej astrologii posiadał aż trzy różne symbole: Skorpiona, Orła i Feniksa. Wszystkie z wymienionych stworzeń łączy zdolność do przemian, która na poziomie duchowym manifestuje się jako wewnętrzna transformacja. Choć Skorpion może wydawać się niepozorny, to przecież dzięki żądłu jest w stanie zadać decydujący cios innym lub sobie samemu. Wielkim wydarzeniem sezonu Skorpiona będzie 19 listopada, kiedy to nastąpi częściowe zaćmienie pełni Księżyca. Właśnie w tym momencie będziemy obserwować wokół siebie apogeum zmian.

#1 Baran

Sezon Skorpiona może bardzo mocno wpłynąć na Twoje relacje z innymi. Koniecznie zastanów się kogo tak naprawdę darzysz zaufaniem. Warto, abyś w najbliższym czasie zweryfikował intencje osób, które niedawno pojawiły się w Twoim życiu. Musisz mieć pewność, że rzeczywiście kieruje nimi szczerość.

rozpoczyna się najmroczniejszy sezon astrologiczny roku 2
Pixabay

#2 Bliźnięta

Do niedawna nie narzekałeś na brak emocji i dobrej zabawy. W nadchodzącym czasie to jednak ulegnie zmianie. Wkroczysz w rutynę, która może przysporzyć Ci nudy. Stracisz zainteresowanie rzeczami, które dotychczas sprawiały Ci radość. Nic jednak nie trwa wiecznie i dlatego możesz pocieszać się myślą, że wszystko, co złe za jakiś czas odejdzie w niepamięć.

rozpoczyna się najmroczniejszy sezon astrologiczny roku 3
Pixabay

#3 Strzelec

Zwykle masz ogrom energii do działania i nigdy nie odczuwasz zmęczenia. Niestety nawet Ciebie może dopaść wyczerpanie. Nadszedł moment, w którym powinieneś więcej uwagi poświęcić swojemu zdrowiu psychicznemu. W przeciwnym razie możesz nabawić się poważnych dolegliwości. Zadbaj o siebie i znajdź czas na wyciszenie.

rozpoczyna się najmroczniejszy sezon astrologiczny roku 4
Pixabay
*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Pixabay, Facebook, www.pexels.com

Może Cię zainteresować

zamknij