×

Jaki rozmiar powinien mieć idealny penis? Naukowcy zdecydowali się zapytać o to kobiet w różnym wieku

Mężczyźni uwielbiają rozmawiać między sobą na temat tego, jak długi jest ich członek. Być może jest to instynktowne i pierwotne zachowanie, które pozwala ocenić, który z nich jest bezkonkurencyjny. Czasem zdarza się i sytuacja, w której partner pyta w sypialni swoją kobietę o to, czy rozmiar jego penisa ją zadowala i czy poprzednicy mieli się czym pochwalić…

W końcu naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego i Uniwersytetu w Meksyku połączyli siły, aby odpowiedzieć na dręczące wszystkich pytanie: „Czy rozmiar ma jakiekolwiek znaczenie?”. Okazuje się, że odpowiedź nie jest tak prosta, jak się wydaje. Nie chodzi tylko o rozmiar… Zresztą przeczytajcie sami ;)

W badaniu wzięło udział 75 kobiet oceniających rozmiar penisów.

Wydrukowano penisy 3D, aby pomóc podjąć decyzję. Same rysunki nie byłyby dobrym materiałem do tego, aby kobiety mogły wyobrazić sobie obwód i długość.

Największe penisy dla pań nadają się tylko na jednorazowe spotkanie.

Jest to coś, czego nie miały do tej pory na co dzień, dlatego zdecydowałyby się na seks z mężczyzną z dużym członkiem, ale nie chciałyby tego regularnie powtarzać.

Długoterminowe relacje.

Jeśli chodzi o poważne związki, nie musi to być niewyobrażalnie długi penis, ale nie zdecydowałyby się na kogoś, kto ma bardzo krótkiego członka.

A jak w takim razie jest z obwodem?

Mężczyźni niepokoją się długością, ale kobietom bardziej zależy na obwodzie, ponieważ dzięki temu szybciej mogą mieć orgazm. Gdy penis jest za długi, może sprawiać ból, obwód natomiast przynosi więcej dobrego niż złego.

W grupie, której przeprowadzono badania były panie od 18 do 65. roku życia.

27% kobiet w badaniu przyznało, że zakończyło związek z powodu niedopasowania pomiędzy ich preferencją wielkości penisa a rozmiarem penisa partnera.

Wiele kobiet w czasie wywiadu przyznało się także do tego, że duże penisy kojarzą im się z chorobami… Im większy penis, tym większe ryzyko chorób przenoszonych drogą płciową

Zatem panowie, nie ma się co stresować ;)

W oddzielnym badaniu przeprowadzonym przez Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles i Kalifornijskim Uniwersytecie Stanowym stwierdzono, że siedem na osiem kobiet zadowala rozmiar członka partnera.

Nie rozchodzi się zatem o rozmiar.

Dlatego po raz kolejny warto podkreślić, że bardziej kobiety stymuluje obwód niż długość, a już najbardziej liczą na umiejętności i bycie w centrum zainteresowania.

Jeśli nie możesz pochwalić się dużym przyrodzeniem, postaw na pozycję 'na pieska', która pozwoli idealnie dopasować się do partnerki.

Uważa się, że średni rozmiar penia powinien wynosić 15,60 cm.

Lęki…

Mężczyźni obawiają się tego, że ich penis nie zadowoli kobiety, ponieważ przyjęło się mówić, że ten idealny członek powinien mieć około 16 cm. Tylko panie, mówiąc coś takiego, nie mają pojęcia, ile to tak naprawdę jest… A mężczyźni tylko niepotrzebnie wprowadzani są w błąd.

Jed Diamond, doktor i autor „Drażliwego Męskiego Syndromu” i „Szukasz Miłości we wszystkich Niewłaściwych Miejsca”, mówi, że jest różnica w długości i obwodzie.

Proponuje, aby kobiety i mężczyźni ponownie zastanowili się nad swoimi priorytetami. Obwód może zapewnić więcej satysfakcji seksualnej niż długość penisa. Dlaczego? Szerszy penis może zapewnić większą stymulację łechtaczki podczas stosunku płciowego.

Mimo to, niektóre kobiety preferują bardzo długie penisy, dzięki którym mają orgazm pochwowy. Jednak te panie są w zdecydowanej mniejszości.

Istnieje wiele przyjemnych doznań, które nie opierają się w bezpośredni sposób na seksie. Może to być ręczne lub oralne pobudzanie narządu, a także skorzystanie z zabawek erotycznych.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, jaki dokładnie rozmiar członka jest tym idealnym. Powód jest bardzo prosty – taki penis nie istnieje.

Wszystko zależy od indywidualnych preferencji kobiet, ale pewne jest to, że olbrzymie fallusy wcale nie cieszą się taką popularnością. Zatem panowie odłóżcie kompleksy na bok!

Może Cię zainteresować

zamknij