×

Minge o krytykowanej sukni Rozenek z Balu TVN. „Szept poszedł po sali, że Małgosia jest gruba”

Małgorzata Rozenek zdecydowanie nie zachwyciła fanów kreacją, w której pojawiła się na corocznym Balu Fundacji TVN. Gwiazda wystąpiła w bardzo obcisłej, czarnej sukni. Wiele osób twierdziło, że wygląda niekorzystnie. W obronie gwiazdy stanęła sama projektantka kreacji, czyli Ewa Minge.

Bal TVN to okazja do zaprezentowania szykownych sukni

Coroczny Bal Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, to jedna z najważniejszych imprez w Polsce. Wydarzenie jest organizowane w szczytnym celu, a żeby znaleźć się w zaszczytnym gronie gości, należy wpłacić sporą sumę na cele charytatywne. Oczywiście poza zbiórką na Fundację TVN-u, niezwykle istotnym aspektem imprezy są stroje, w których gwiazdy pokazują się na czerwonym dywanie. Przez ostatnie lata gwiazdy prezentowały kreacje, nieustępujące w niczym tym, które można zobaczyć na rozdaniu Oscarów.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie zachwyciła na Balu TVN

Niestety tegoroczna suknia Małgorzaty Rozenek-Majdan nie wzbudziła zwyczajowych zachwytów jej fanów. Gwiazda postawiła na błyszczącą, czarną kreację, z rozszerzanym dołem. Stylizację wykończyła czarnymi, długimi rękawiczkami i biżuterią, która miała kosztować prawie pół miliona złotych.

Wydaje się, że to przepis na idealną kreację w stylu lat 60., jednak Małgorzata Rozenek-Majdan została natychmiast skrytykowana przez internautów:

Jak Cruella De Mon ?

Mingę stanęła w obronie stylizacji Rozenek na Balu TVN

Wielu z nich podkreślało, że winę za to, jak prezentuje się Małgorzata Rozenek-Majdan, ponosi przede wszystkim projektantka sukni, czyli Ewa Minge. Najwyraźniej artystka nie była zachwycona takimi komentarzami i postanowiła stanąć w obronie gwiazdy i swojej kreacji:

Suknie Haute Couture są szyte ręcznie tygodniami. Każda z nich to swoiste dzieło sztuki. Nad tym moja mistrzyni Monika pracowała długo. Przymiarki, Małgosia Rozenek kompletnie bez fryzury i makijażu. Efekt? Sami widzicie. Fota z ręki, bez polepszaczy i kombinacji. Piękna, zgrabna dziewczyna i mocna sukienka. Taka miała być i była. Tak wyglądają światowe czerwone dywany

Winę ponosi światło i niefortunny kolor ścianki?

Przy okazji, projektantka dołączyła do postu zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan z przymiarek sukni. Musimy przyznać, że na fotografii prowadząca „Projekt Lady” wygląda zdecydowanie lepiej.

Według tłumaczeń Ewy Minge, niekorzystny wygląd gwiazdy był spowodowany złym oświetleniem i tłem ścianki:

Gosia miała przygotowane na ten wieczór dwie suknie. Był ból głowy – która? Wygrała czarna, przegrała ze światłem. Jak można dać tło w zjadliwym niebieskim kolorze, który tak odbijał światło, że dorzucił cień na sylwetkę, który dodał z 20 cm w obwodzie? Ścianki nie przez przypadek jak świat długi i szeroki są białe lub czarne. Rozumiem zamysł skojarzeniowy ze stacją TVN, ale litości. Mało kto zauważył złowrogi cień i „szept poszedł po sali Rozenek jest gruba”! Jak widać na przymiarkach Gocha jest chuda czy też zgrabna, jak kto woli, nie utyła przez dwa dni, więc pozostaje lekcja dla nas… Dzwonić do produkcji, jaki będzie kolor ścianki i natężenie światła i to nie żart!

Zgadzacie się z wnioskami Ewy Minge?

Polecane

Może Cię zainteresować