Małgorzata Rozenek-Majdan może być w ciąży! Jej wypowiedź daje do myślenia

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław są szczęśliwą parą wychowującą dwójkę dzieci – 12-letniego Stasia i 8-letniego Tadzia. Żadne z nich nie jest jednak owocem ich wspólnej miłości. Dwójka chłopców przyszła na świat w poprzednim małżeństwie Gosi – z Jackiem Rozenkiem. Nie jest w tym przypadku również tajemnicą, że obaj synowie zostali poczęci metodą in vitro.

Starania o wspólne dziecko

Gwiazda programów TVN i były bramkarz reprezentacji Polski już od dłuższego czasu poważnie myśleli o powiększeniu rodziny i spłodzeniu wspólnego dziecka. Niestety, okazuje się, że wcale nie musi to być takie proste i oczywiste, jakby się mogło wydawać. Starania w tym przypadku nie wystarczyły, a para musiała ostatecznie zdecydować się na sztuczne zapłodnienie tak, jak w przypadku poprzednich ciąż gwiazdy „Projektu Lady”. Procedura zapłodnienia in vitro nie jest jednak taka prosta. Wymaga przede wszystkim sporo czasu. Czyżby Rozenek-Majdan miała to już za sobą? 

„Niezaplanowana wizyta” w prywatnej przychodni

Sensacyjne doniesienia o ciąży Małgosi pojawiły się w mediach już jakiś czas temu. Wszystko zaczęło się, kiedy w dniu swoich urodzin bez większego zawahania odwołała wcześniej zaplanowaną imprezę. Powodem okazała się być „niezaplanowana wizyta” w prywatnej przychodni, która specjalizuje się w stosowaniu metody in vitro. Wiadomo już wtedy było, że coś jest na rzeczy.


Wizyta w centrum fitnesowym Lewandowskiej

Małgorzata Rozenek-Majdan znana jest z tego, że bardzo dba o swój wygląd zewnętrzny, a zarazem kondycję fizyczna. W tym celu udała się do nowo otwartego centrum fitnesowego Ani Lewandowskiej, choć wcześniej była wierną fanką treningów Ewy Chodakowskiej. W rozmowie z „Party” zaznaczała jednak, że wybór nie oznacza, że jedną z trenerek ceni bardziej a drugą mniej. Szybko okazało się, że motywacja Gosi była nieco inna, niż można by się było tego spodziewać.

Wiele wskazuje na to, że Rozenek-Majdan jest w ciąży

Celebrytka nieśmiało potwierdziła, że zdecydowała się zapisać do treningowego centrum Anny Lewandowskiej w Warszawie, przede wszystkim ze względu na oferowane tam programy dla kobiet w ciąży. Rozenek-Majdan nie powiedziała jednak niczego wprost. Kiedy została zapytana przez dziennikarkę o przygotowanie kobiet do ciąży i wybór Lewandowskiej na swoją trenerkę, odpowiedziała:

Mam nadzieję, że się nie domyślisz i nie będziemy tego puszczać, ale to było bardzo istotne

Czyżby ta wypowiedź oznaczała, że Małgorzata Rozenek-Majdan w końcu doczeka się trzeciego dziecka? Póki co ta informacja nie została jeszcze potwierdzona, a sama gwiazda nie chce na razie nic więcej na ten temat mówić. No cóż, nie pozostaje nam więc nic innego jak wypatrywać zaokrąglonego brzuszka u Małgosi. Kto wie, być może nastąpi to już lada moment.

Źródło: rmfmaxxx.pl, gala.pl | Fotografie: instagram.com