„Daję milion złotych osobie, która to udowodni…” Rozenek ma dość plotek

Małgorzata Rozenek-Majdan, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w polskim showbiznesie. Chociaż wszyscy ją znają, to wciąż nie jest pewne, ile lat ma celebrytka.


Rozbieżne dane

Spekulacji na ten temat nie brakuje. Pomimo wielu wyjaśnień i zapewnień Małgosi, mało kto uwierzył w jej słowa. Różne źródła podają odmienne informacje na temat wieku „perfekcyjnej pani domu”. Dla jednych, Rozenek-Majdan ma już ponad 50 lat, dla innych, jest dopiero przed 40-tką.

Sama zainteresowana wyjaśnia, że wszystko zaczęło się kilka lat temu:

Podejrzewam, że wszystko zaczęło się od pomyłki w programie, w którym występowałam kilka lat temu jako gość. Podpisano mnie na tzw. belce „Małgorzata Rozenek, 41 lat”, zamiast 31 lat

Rozenek jest tak często pytana o wiek, że ten temat zaczął ją denerwować. Jak przyznała w programie „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”:

Kwestia wieku jest dla mnie dosyć drażliwa i zazdroszczę kobietom, które wyglądają młodo. Mimo, że też sama wyglądam młodo… Tak mi mówi mój mąż

Inna teoria

Wydawałoby się, że pokazanie aktu urodzenia bądź dowodu osobistego celebrytki utnie nareszcie wszystkie spekulacje i zakończy temat. Jednak Małgosia wykazała się poczuciem humoru, publikując w 2017 r. zdjęcie dowodu osobistego, na którym widniała data urodzenia 01.06.1999!

Dość plotek

Wygląda na to, że po wielu latach dyskusji na temat metryki żony Radosława Majdana, kobieta chce zakończyć temat raz na zawsze.

Niedawno pod jej zdjęciem na Instagramie znowu zaczęły się pytania o wiek oraz komentarze sugerujące, że Małgosia jest „grubo po 40-tce” i nie może się pogodzić z upływającym czasem. Celebrytka nie wytrzymała.

Zmęczona ciągłym poruszaniem tej kwestii Małgorzata, postanowiła rzucić wyzwanie internautom. W odpowiedzi na ich nieprzechylne komentarze Rozenek-Majdan napisała:

Daję milion złotych osobie, która udowodni, że nie urodziłam się 1 czerwca 1978 roku

Oczywiście wielu z użytkowników mediów społecznościowych wzięło sprawę na poważnie. Zaczęły się przeliczenia i szukanie dowodów, że celebrytka ma więcej niż 41 lat!

Źródło: rmfmaxxx.pl | Fotografie: instagram.com