×

Rozenek i Majdan ponownie odwiedzili klinikę in vitro. Ze wszystkich sił starają się o dziecko

Rozenek i Majdan odwiedzili klinikę in vitro. Mają nadzieję, że niedługo ich rodzina się powiększy. Pary, które odwiedzają to miejsce, wierzą szczerze, że wszystko jeszcze się uda i doczekają się potomka. Starają się o dziecko od dłuższego czasu i nie kryją się z tym, że to dla nich temat priorytetowy.

Małgosia i Radek są bardzo waleczni i zdeterminowani. Niedawno perfekcyjna pani domu napisała książkę „IN VITRO. ROZMOWY INTYMNE”. Odpowiada w niej na bardzo ważne pytania związane ze staraniem się o dziecko

Medialna para regularnie pojawia się w klinice niepłodności. Robią to konsekwentnie, ponieważ wiedzą, jak ciężka jest to droga. Pragną dziecka i są wzorem dla tych wszystkich par, które są na podobnym etapie życie, co oni.

Wierzymy, że uda im się zrealizować największe marzenie i będą mogli cieszyć się z trzeciego dziecka

Perfekcyjna pani domu ma bowiem już dwóch synów ze związku z Jackiem Rozenkiem. Teraz czeka na potomka z drugim mężem. Często na Instagramie w rozmowie z fanami otwiera się i dzieli swoimi emocjami.

Jestem szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych synów. Nie byłoby ich ze mną, gdyby nie pomoc lekarzy. Gdyby nie In vitro. Dyskusja wokół tego tematu wciąż rodzi niezdrowe emocje, powiela krzywdzące stereotypy, służy jako narzędzie walki politycznej. Dzięki ginekologom, seksuologom, embriologom oraz księdzu dominikanowi przedstawię Wam całą prawdę o tej procedurze. Kilkakrotnie przeszłam procedury In vitro, i, tak jak tysiące kobiet, mających problem z zajściem w ciążę, znam radość sukcesu i smutek porażki. Nie mogę dłużej milczeć. Czuję, że razem z innymi rodzicami mam obowiązek zabrać głos

Rozenek i Majdan odwiedzili klinikę in vitro – trzymamy kciuki za wszystkich rodziców, którzy starają się o dzieci!

Może Cię zainteresować

zamknij