×

Playboy opublikował rozbierane zdjęcia Klaudii El Dursi z „Top Model”. Są odważne

Klaudia jest jedną z bardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu „Top Model”, emitowanego przez stację TVN. 30-latka zachwyca urodą. Jest świadoma swoich atutów, co przejawia pewnością siebie. Rozbierane zdjęcia Klaudii El Dursi pojawiły się właśnie na Instagramie Playboy Polska.

To już ósma edycja!

Program „Top Model” wzbudza spore zainteresowanie wśród widzów, którzy z przyjemnością śledzą na ekranach telewizorów poczynania jego uczestników. Aktualnie mamy przyjemność oglądać już ósmą edycję „Top Model”. Jedną z barwniejszych modelek aktualnej serii jest Klaudia, która jako pierwsza w historii całego programu otrzymała złoty bilet – dzięki niemu od razu przeszła do domu modelek. Nikomu wcześniej się to nie udało.

Nie bez powodu 30-latka czuje się przed kamerami jak ryba w wodzie

Jak już wspominaliśmy, dla Klaudii modeling nie jest nowością. 30-latka pozowała do rozbieranych sesji Playboya, gdy miała zaledwie 19 lat. Jednak na tym nie poprzestała. Brała również udział w konkursach miss, projektach reklamowych, a także prezentowała bieliznę czy bikini na pokazach i sesjach.

Ma doskonałe ciało, którego może pozazdrościć jej niejedna kobieta. 30-latka wyznała w programie, że jest mamą. Kiedy w poprzednim odcinku uczestnicy otrzymali zadanie polegające na rozbieranej sesji, była zmieszana. Tłumaczyła, że koledzy ze szkoły jej dzieci mogą zobaczyć te zdjęcia. A jak ma się to do nagich zdjęć dla Playboya sprzed lat?

Rozbierane zdjęcia Klaudii El Dursi

Klaudia jest najstarszą uczestniczką. W programie ani razu nie przyznała, że jest już dość znana w branży i pojawiła się w magazynie dla mężczyzn. Jednak informacja ta długo nie pozostała tajemnicą. Na Instagramie Playboy Polska pojawiły się rozbierane zdjęcia Klaudii El Dursi.

Z @playboy_polska do @topmodelpolskatvn. Oto zjawiskowa @klaudia_el_dursi w obiektywie @stareoness #playboypolska #seksmisja

@klaudia_el_dursi raz jeszcze. Cała sesja z grudnia 2007 roku na stronie PLAYBOY.PL // Zdjęcia: @stareoness #playboypolska

Komentarze, które znajdziemy pod rozbieranymi zdjęciami Klaudii są naprawdę pozytywne!

Uważam, że Klaudia z wiekiem jest coraz piękniejsza. I nawet jeśli ktoś zarzuca jej zmarszczki to ja powiem.. I co z tego? ?

Powinna wygrać #topmodel . Dziewucha w deche!!! Trzymam kciuki…??

Piękna i zmysłowa kobieta. Mysle ze wymiecie konkurencję w TM.???

Spodziewaliście się takich reakcji? Komu kibicujecie w „Top Model”

Może Cię zainteresować

zamknij