×

Różal grozi śmiercią Margot. „Niech mi wyjdzie pod koła, to go rozjadę”

Marcin Różalski, znany lepiej jako Różal, w bardzo ostrych słowach odniósł się do niedawnego wywiadu udzielonego przez Margot. „Niech mi wyjdzie pod koła, to go rozjadę” powiedział m.in. na opublikowanym vlogu.

Różal grozi Margot

Różal jest znany ze swego ostrego i bardzo wulgarnego języka. Nie pierwszy raz opublikował on nagranie, które nikt by się nie ośmielił puścić w telewizji przed godziną 23. Ale tym razem być może naprawdę przesadził…

Nie chodzi jednak o rażąco wulgarny język, ale o słowa, jakie skierował pod adresem Margot, które zdaniem niektórych komentatorów, mają znamiona czynów karalnych. Różal w nagraniu de facto grozi Margot śmiercią. Zapowiada aktywistce, że ją rozjedzie, jeśli ta mu wejdzie pod koła.

To właśnie za ten fragment być może przyjdzie mu stanąć przed sądem:

Ów mężczyzna mówi wszem i wobec, że razem ze swoim stowarzyszeniem, zgromadzeniem, jest przeciwny rodzinie, jaka istnieje od zarania dziejów, gdzie jest mężczyzna, gdzie jest kobieta. Gdzie z połączenia dwóch organizmów – płci męskiej i żeńskiej powstaje nowe życie… paradoksalnie on też tak powstał. Jeżeli jest temu przeciwny, że on powstał, że przez taki schemat rodziny jak jest – on żyje… kur**, niech mi wyjdzie pod koła to go rozjadę, niech pierd***nie w ścianę, tylko niech zobaczy, czy nikogo za ścianą nie ma, żeby innych osób nie skrzywdził, albo niech zgasi sobie światło w inny dostępny sposób… po co się męczyć.

Różal Margot
Facebook

Celebryta mówi jak jest?

Spora część vloga składa się z takiej ilości wyzwisk i przekleństw, że nie sposób tego zacytować nawet w internecie. Dlatego po prostu poniżej zamieszczamy nagranie (o ile YouTube go lada chwila nie zbanuje).

Rozczarowujący wywiad

Warto dodać, że wywiad z Margot, który wywołał takie emocje u Różala większość komentatorów uznała za… rozczarowujący i nudny. Wszyscy spodziewali się bowiem, że aktywistka po raz kolejny zrobi lub powie coś mocno kontrowersyjnego.

Tymczasem praktycznie nie usłyszeliśmy nic nowego. Co prawda dużo osób”wini” za to przede wszystkim dziennikarkę, która przeprowadzała z nim wywiad. Beata Lubecka wydawała się bardziej skupiona na tym, by Margot czasem na wizji nie przeklinała, niż na zadawaniu mu pytań.

Źródła: kultura.onet.pl, zyciestolicy.com.pl, www.wprost.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij