×

17-letnia Roxie Węgiel pokazała dorosłe zdjęcie. Trudno oderwać wzrok

Roxie Węgiel pokazała dorosłe zdjęcie. 17-letnia gwiazda zmieniła się nie do poznania. Wokalistka dorasta na oczach fanów – z dziewczynki przemienia się w piękną kobietę. Fani są zachwyceni „dorosłą” wersją Roxie.

Dorastanie na oczach fanów

Była 12-letnią dziewczynką, gdy stawiała swoje pierwsze kroki na scenie muzycznej. Serca Polaków podbiła, biorąc udział w „The Voice Kids”. W 2018 r. Roxie wygrała Eurowizję Junior. Potem wypuszczała kolejne single, które natychmiast stawały się hitami.

Roksana Węgiel przyznaje, że nie będzie jej łatwo pozbyć się łatki „dziecięcej gwiazdy”.

Ludzie i tak zawsze będą mnie kojarzyć z 12-letnią dziewczynką z „The Voice Kids”

– powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Ja generalnie nic nigdy nie robię na siłę, ubieram się tak jak czuję, śpiewam piosenki, które czuję. Więc to nie jest tak, że usilnie pokazuję, że dorastam. Po prostu każdy w tym wieku przechodzi jakąś ewolucję, nie oszukujmy się

– podkreśliła.

17-letnia Roxie Węgiel

Faktycznie, „ewolucji”, o której mówiła w wywiadzie Roxie, nie sposób nie zauważyć. Co więcej, najnowsze zdjęcie, zamieszczone przez młodziutką piosenkarkę na Instagramie, wywołało lawinę komentarzy. Roxie dorasta i pięknieje! Może jednak uda jej się zerwać z wizerunkiem dziecięcej gwiazdy…?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ROXIE 🖤 (@roxie_wegiel)

Roxie Węgiel pokazała dorosłe zdjęcie

Pod zdjęciem pojawiła się emotikona ognia od Adama Zdrójkowskiego. Oczywiście nie zabrakło też wielu pochlebnych słów ze strony fanów Roxie.

Najśliczniejsza, najpiękniejsza, najcudowniejsza, najidealniejsza i najlepsza, najbardziej boska dziewczyna ze wszystkich dziewczyn na całym świecie

To jest przykład ideału

Wyjdź za mnie

– czytamy w komentarzach.

Roxie Węgiel i jej przemiana coraz bardziej fascynją fanów…

Źródła: www.o2.pl, plejada.pl
Fotografie: Instagram.com (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij