×

Rówieśnicy znęcali się nad przerażonym 9-latkiem. „Dawaj go! Ty go bij! Ja nagrywam”

Rówieśnicy znęcali się nad 9-latkiem w Klawkowie. Nagrania i zdjęcia, które za chwile zobaczycie, są naprawdę przerażające. Oglądając je, w naszych głowach od razu pojawia się kilka pytań… Skąd w małych dzieciach tyle agresji i zła? Dlaczego wśród coraz młodszych pojawiają się tak patologiczne zachowania?

Rówieśnicy znęcali się nad 9-latkiem w Klawkowie

Do tych przerażających i zarazem bulwersujących zachowań doszło w Klawkowie nieopodal Chojnic. Grupa dzieciaków brutalnie znęcała się nad przerażonym 9-letnim chłopcem. Nieletni agresorzy bili 9-latka, szarpali go, kopali i wyzywali, a nawet i obrzucali kamieniami. Większość tych patologicznych zachowań została uwieczniona za pomocą telefonów komórkowych.

Oprawcy zamieszali w sieci nagrania i chwalili się nimi. Filmy przez kilka godzin krążyły w sieci, ale później zostały usunięte. Nam udało się jeszcze dotrzeć do niektórych. Uważamy, że sprawa ta powinna zostać nagłośniona. Być może pomoże uniknąć to podobnych sytuacji w przyszłości.

Rówieśnicy znęcali się nad 9-latkiem w Klawkowie

„Dziesięciu na jednego”

Dziennikarzom z portalu Weekendfm.pl udało się dotrzeć do mamy bitego chłopca. Kobieta jest przerażona tym, co zobaczyła.

To jest niemożliwe, żeby tak dzieci traktowali, nie mówię tam pchnięcie się albo coś, to jest inna rzecz, ale nie takie coś. Jakby go zabili, co by się stało? Kto by odpowiadał? Dziesięciu na jednego, przecież tam chłopaki są 14-15 letnie, on dopiero ma 9 lat, a co on takiego mógł im zrobić w ogóle, żeby oni go tak traktowali?

Sprawa wyszła na jaw przypadkowo. Jeden z nagranych filmików trafił do krewnego chłopca i w ten sposób dowiedziała się o nim mama 9-latka. Wiadomo, że koszmar 9-letniego chłopca trwał już od dłuższego czasu. Rodzicielka podkreśla, że jej syn już od dawna skarżył się na bóle całego ciała. Zrozpaczona mama teraz już wie, dlaczego tak było.

Rówieśnicy znęcali się nad 9-latkiem w Klawkowie. Sprawą zajmuje się policja

Kobieta w czwartek zgłosiła sprawę policji. Sierż. sztabowy Justyna Przytarska, oficer prasowy KPP w Chojnicach, w rozmowie z mediami potwierdziła, że sprawa została zgłoszona.

Na razie mogę tylko potwierdzić, że dostaliśmy zgłoszenie w tej sprawie i na pewno się nią zajmiemy

Wiadomo, że tożsamość większości dzieci z tych przerażających filmów została już ustalona.

Miejmy nadzieję, że poniosą surowe konsekwencje swoich czynów. Niech zostaną przykładowo ukarani, aby innym nie przyszło już nawet do głowy podobne zachowanie.

Dzieci czy może już zwyrodnialcy?

zamknij