×

Przechwycono porażający dialog. Rosyjski żołnierz mówił o wykorzystywaniu kobiet

Armia Putina jest zdolna do najbardziej okrutnych czynów i dziś chyba nikt nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Pokazuje to niemal na każdym kroku odkąd rozpoczęła się inwazja na Ukrainę. Tym razem Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) przechwyciła rozmowę Rosjanina. Żołnierz mówił o wykorzystywaniu kobiet.

Rosyjski żołnierz mówił o wykorzystywaniu kobiet

Ludzie tu już dziczeją, sami nie wiedzą, co robić: a to sobie j…ą z granatnika, a to j…ą całą serię z karabinu. W sąsiedniej wiosce chłopcy zgwałcili dorosłą kobietę i 16-letnią dziewczynę

– opowiada żołnierz w opublikowanej na Telegramie, przechwyconej rozmowie.

Takie zachowania zdają się nie mieścić w głowie nie tylko nam, ale także samemu rozmówcy. Jak sam uznał podczas rozmowy, „gwałcicieli trzeba rozstrzeliwać na ch…”.

Rosyjski żołnierz mówił o wykorzystywaniu kobiet
aldianews.com

„Każdy rosyjski okupant odpowie za gwałty…”

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Ukrainy jest bezwzględne dla rosyjskich nadużyć na tle seksualnym, których niestety jest coraz więcej na ukraińskiej ziemi.

Za gwałty na ukraińskich kobietach i dziewczynach podczas wojny surowo odpowie każdy rosyjski okupant, oczywiście, jeśli pozostanie przy życiu

– oświadczyła wiceszefowa MSW Kateryna Pawliczenko, cytowana przez swój resort na Facebooku.

Prokurator Generalny Ukrainy Iryna Wenediktowa wszczęła w ostatnim czasie śledztwo po tym, jak Rosjanin zabił mężczyznę i wykorzystał jego żonę.

Źródła: wiadomosci.wp.pl
Fotografie: Flickr (miniatura wpisu), www.flickr.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij