×

Rossmann wprowadza limity na zakupy. Papier toaletowy należy się każdemu!

Rossmann wprowadza ograniczenia na zakup produktów w swoich drogeriach. Restrykcje spowodowane są epidemią koronawirusa ale obejmą wszystkie produkty. Sklep chce, aby wszyscy obywatele mogli nabyć potrzebne produkty. Rossmann przeciwstawia się robieniu ogromnych zapasów.

Rossmann, a koronawirus – limity

Jedne sklepy w epidemii widzą zysk, inne próbują dbać o obywatela. Sklepy spożywcze i apteki osiągają obecnie historyczne obroty. Ludzie wykupują ze sklepowych półek wszystko z dłuższym terminem ważności.

Jednak są też handlowcy, którzy spojrzeli na problem racjonalnie i chcą zapewnić dostęp do produktu każdemu obywatelowi. Informację o restrykcjach, które wprowadził Rossmann potwierdziła w rozmowie z portalem Onet rzeczniczka sklepu Agata Nowakowska.

Rossmann wprowadził ograniczenie do 3 sztuk na osobę na niektóre produkty – między innymi żele antybakteryjne, mydła, papier toaletowy i ręczniki papierowe.

Nie wszyscy są zadowoleni

Chociaż zdaniem wielu sklep zachował się zdroworozsądkowo, jak zawsze nie wszyscy są zadowoleni. Jak tłumaczy jedna z klientek:

Dziś byłam w Rossman by kupić saszetki dla moich kotów, jakie było moje zdziwienie jak Pani powiedziała mi że mogę wziąć tylko 3 szt (to dziennie moje koty jedzą 6-8 sztuk) saszetek na paragon. Przyjeżdzam do Rossman (nie ma go w moim mieście zamieszkania) raz na dwa miesiące więc zazwyczaj kupuję ich koło 150-200 sztuk, podziękowałam więc i wyszłam.

Waszym zdaniem zarząd sklepu podjął dobrą decyzję? Będziecie nadal odwiedzać Rossmanna?

 

Źródła: www.rmf24.pl
Fotografie: imgur

Może Cię zainteresować