×

Ross z „Przyjaciół” oskarżony o kradzież piwa?! Aktor publikuje niezaprzeczalny dowód

Internet obecnie żyje tylko jednym – sprawą złodzieja, który do złudzenia przypomina aktora Davida Schwimmera znanego z wcielania się w postać Rossa w serialu “Przyjaciele”. Złapany na monitoringu złodziej wynosi ze sklepu skrzynkę alkoholu. Jego sprawa z miejsca stała się viralem, a on sam zyskał przydomek “Ross kradnący piwo”.

Wszystko zaczęło się, gdy brytyjska policja udostępniła nagrania z monitoringu jednego ze sklepów spożywczych. Kamera uchwyciła twarz zdezorientowanego złodzieja. Internauci od razu podchwycili temat i stwierdzili, że gagatek jest łudząco podobny do… aktora Davida Schwimmera grającego Rossa w kultowym serialu “Przyjaciele”.

Ogromny odzew

Zdjęcie z miejsca stało się internetową sensacją. Ludzie licznie komentowali fotografię używając najbardziej charakterystycznych dialogów z serialu. W ciągu jednego dnia pod udostępnionym przez policję postem pojawiło się ponad 100 tys. komentarzy. Policja była zadziwiona tak wielkim odzewem. O sprawie “Rossa kradnącego piwo” pisały wszystkie największe portale informacyjne.

“To nie byłem ja!”

Internauci nie musieli długo czekać na odpowiedź głównego zainteresowanego, czyli aktora Davida Schwimmera. Mężczyzna od razu podchwycił żartobliwą konwencję jaką stworzyli wokół sytuacji fani i postanowił “oczyścić z zarzutów” swoją osobę. Opublikował na swoim koncie na Twitterze krótki filmik, na którym widać, jak przemierza przez sklep, a w rękach trzyma… skrzynkę piwa. Aktor ewidentnie próbował naśladować pozę, w jakiej został uwieczniony brytyjski złodziej.

Panowie policjanci, przysięgam to nie byłem ja! Jak możecie zobaczyć, w dniu zdarzenia byłem w Nowym Jorku. Do funkcjonariuszy z Blackpool Police – powodzenia w śledztwie! – czytamy w podpisie udostępnionego filmiku.

Ludzie oszaleli na punkcie tego filmiku. Klip został obejrzany już ponad 7 milionów razy. To prawdziwy hit!

Na tropie podejrzanego

Blackpool Police, która zajmuje się sprawą, żartobliwie potwierdziła, że nie traktują Schwimmera jako podejrzanego. Natomiast, ogromny odzew od ludzi bardzo ułatwił sprawę poszukiwania prawdziwego złodzieja. Policja potwierdziła, że są już na tropie sprawcy. Teraz wystarczy go tylko namierzyć i złapać.

Może Cię zainteresować

zamknij