×

Rosjanie strzelili w plecy cywilom. Okrucieństwo tych żołnierzy nie ma granic!

Rosjanie strzelili w plecy cywilom, z którymi chwilę wcześniej rozmawiali. O tym, że żołnierze Putina są okrutni i nie mają żadnych zahamowań czy skrupułów wiemy już od dawna. W sieci pojawiają się tylko kolejne nagrania, które to potwierdzają. To, które za chwilę zobaczycie, jest wyjątkowo drastyczne.

Wzmożony ostrzał na linii frontu

Dziś trwa 78. dzień rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Sytuacja na wschodzie naszego sąsiada jest coraz bardziej napięta i dramatyczna. Niesety, Rosjanie uciekają się już do najbardziej desperackich kroków. Wczoraj szef regionu Pawło Kyryłenko w telewizji państwowej poinformował:

W obwodzie donieckim na wschodzie Ukrainy nie ma już ani jednej miejscowości, która nie zostałaby ostrzelana przez wojska rosyjskie, codziennie ludzie giną bądź są ranni w ostrzałach. Ostrzeliwane są wszystkie miejscowości wzdłuż linii frontu. Dochodzi też do ostrzałów, rakietowych i lotniczych, miejscowości dość oddalonych od frontu — mam na myśli Słowiańsk, Kramatorsk, Bachmut, Pokrowsk.

Rosjanie strzelili w plecy cywilom

W sieci pojawiło się też kolejne drastyczne nagranie obrazujące okrucieństwo Rosjan oraz brak jakichkolwiek zasad. Opublikowała je stacja CNN. Pochodzi z początku wojny w Ukrainie. Możemy na nim zobaczyć, jak dwaj ukraińscy cywile rozmawiają z rosyjskimi żołnierzami. Chwilę później odchodzą. Gdy się odwrócili, wojskowi wrogiej armii zaczęli strzelać im w plecy.

Z relacji ochroniarza wynika, że między mężczyznami nie doszło do żadnej kłótni, ani nawet sprzeczki. Żołnierze zapytali cywilów jedynie o personalia oraz o to, czy mają papierosy.

UWAGA! Wideo, które zobaczycie poniżej, zawiera drastyczne sceny.

Jeden z mężczyzn poniósł śmierć na miejscu – był to właściciel zakładu. Drugi z nich przeżył i udało mu się wezwać pomoc.

Źródła: wiadomosci.onet.pl, twitter.com
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij