×

Rosjanie dostali rozkaz rozstrzelania dzieci. Szokujący przebieg rozmowy

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) przechwyciły kolejną tajną, a zarazem przerażającą rozmowę rosyjskich żołnierzy. Wstrząsający dialog został zarejestrowany na chwilę przed planowanym atakiem. Z rozmowy jasno wynika, że Rosjanie dostali rozkaz rozstrzelania dzieci.

Rosjanie dostali rozkaz rozstrzelania dzieci

Jak można wyrządzić krzywdę lub odebrać życie bezbronnemu maleństwu, które dopiero co poznaje otaczający świat? Cierpienie i śmierć dziecka to coś tak potwornego, co nie sposób opisać słowami. Dla Rosjan wszystko to zdaje się nie mieć jednak żadnego znaczenia. Zabijają wszystkich, w tym najmłodszych Ukraińców.

25 kwietnia Służba Bezpieczeństwa Ukrainy opublikowała na swoim profilu na Facebooku kolejną przechwyconą rozmowę rosyjskich żołnierzy. Jej przebieg rozdziera serce na najdrobniejsze kawałki, a jednocześnie potwierdza, że walczący na wojnie Rosjanie to najgorsze wcielenia zła.

W materiale słychać, jak dowódca rosyjskiego oddziału rozkazuje podwładnym rozstrzelanie grupy ukraińskich dzieci udających się w kierunku szkoły.

Jak tam u ciebie, cicho? Babcie? Dzieci?

– pyta oficer.

Dziewięć osób wraz z dziećmi przeszło przez most

– odpowiada żołnierz.

Po chwili oficer upewnia się, czy podwładny wykonał to, „co do niego należy” W odpowiedzi słyszy, że „jeszcze nie”, na co przełożony wydaje rozkaz natychmiastowego rozstrzelania grupy ukraińskich dzieci. Do straszliwego czynu miały zachęcić go słowa „jesteśmy z tobą”.

SBU nie podało informacji, co stało się dziećmi, które były tematem rozmowy Rosjan.

Rosjanie dostali rozkaz rozstrzelania dzieci
Pixabay

Jeden z wielu dowodów na ukaranie okupantów za ich okrucieństwa

Ten zapis, jak tysiące podobnych znajdzie się w bazie dowodowej, którą wykorzysta Ukraina, aby ukarać okupantów za ich okrucieństwa. Z kolei nasi wojskowi zrobią wszystko, by ukarać ich na polu walki

– czytamy na Facebooku Służby Bezpieczeństwa Ukrainy.

Źródła: www.msn.com, www.facebook.com
Fotografie: twitter.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij