×

Rosja zaatakuje dwa kolejne kraje?! Ostrzeżenie z Kijowa

Rosja zaatakuje dwa kolejne kraje?! Tak twierdzi sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy Ołeksij Daniłow. Więcej na ten temat powiedział w wywiadzie dla telewizji islandzkiej – ISLND TV. Niestety, wszystkiego jest bardziej niż pewien.

Rosja zaatakuje dwa kolejne kraje?!

Sekretarz Rady Bezpieczeństwa i Obrony Ukrainy, Ołeksij Daniłow, udzielił dość głośnego wywiadu dla internetowej telewizj ISLND TV. Jego zdaniem wojna na Ukrainie nie skończy się na tym kraju. Ostrzegł, że na rosyjski atak powinny przygotować się także Kazachstan i Mołdawia.

Jestem więcej niż pewien, że wojna nie skończy się na terytorium naszego kraju. Będzie jeszcze dużo innych rzeczy. O ile się nie mylę Ławrow powiedział w ostatnich dniach, że Kazachowie to bracia, więc oni też powinni szykować się na okupację. Mołdawianie to też bracia. Szykujcie się, bracia Mołdawianie i Kazachowie

– oznajmił Daniłow, cytowany przez ukraińską agencję Ukrinform

Ile potrwa jeszcze wojna w Ukrainie?

W tym samym wywiadzie sekretarz Rady Bezpieczeństwa i Obrony Ukrainy, Ołeksij Daniłow stwierdził również, że „wojna Rosji z Ukrainą będzie długa, a czas jej trwania będzie zależeć od wielu czynników”.

Mówiąc o gorącej fazie wojny nie jestem optymistyczny co do tego czy skończy się ona w maju. To będzie długa wojna i będzie trwała na naszym terytorium

– podkreślił

Rosja znów ostrzelała rakietami Lwów i inne tereny blisko Polskiej granicy. Czy my również mamy się czego obawiać?

Źródła: www.youtube.com, wiadomosci.onet.pl, www.rp.pl
Fotografie: YouTube.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij