Kategorie GwiazdyŚwiat

Kochały go miliony. Ronn Moss z „Mody na sukces” ma już 67 lat i znacząco się zmienił

Kiedy mówimy o Ronn’ie Moss, wiele osób może nie wiedzieć, o kim mowa. Sytuacja zmienia się o 180 stopni, gdy spojrzymy na jego serialową rolę. Tak, to właśnie on grał Ridge’a Forrestera w kultowym serialu pt. „Moda na sukces”. Serialu, który cieszył się zarówno w Polsce jak i na całym świecie ogromną popularnością. Aktor grający amanta 4 marca 2019 roku skończył już… 67 lat! Jak dziś wygląda Ronn Moss – jedna z najbardziej przystojnych, charakterystycznych i rozpoznawalnych gwiazd świata? Trzeba przyznać, że jak na swój wiek, rewelacyjnie!

„Moda na sukces” w Polsce i na świecie

Serial „Moda na sukces” nie miał i nie ma sobie równych. Był emitowany w prawie 100 krajach na całym świecie. Z tego tytułu został wpisany do Księgi rekordów Guinnessa. W 2008 serial oglądany był przez 26,2 mln ludzi na całym świecie. Moda na sukces jest najdłużej emitowanym serialem telewizyjnym w Polsce. Jego premiera miała miejsce w naszym kraju 5 września 1994 w TVP1. Ostatni odcinek w TVP1 wyemitowano 9 grudnia 2014. Serial został zdjęty z anteny po 20 latach emisji z powodu malejącej oglądalności i wysokich kosztów licencyjnych.

Imgur

Czas się dla niego zatrzymał

Każdy, kto oglądał „Modę na sukces” wie, kim jest serialowy Ridge czy Brooke. Pierwszy z tej dwójki po raz ostatni pojawił się na planie w 2012 roku.

Trzeba było mieć sporo dystansu i często się śmiać, żeby móc wytrzymać na planie… Byłem związany z jedną postacią przez ponad ćwierć wieku. To szmat czasu. W tej chwili chcę próbować nowych rzeczy i rozwijać się – mówił w rozmowie z dziennikarzami aktor

Instagram

Aktor przez lata uznawany był za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Jak wygląda dzisiaj? Mimo upływu lat, śmiało można powiedzieć, że czas się dla niego zatrzymał. Nie ma się więc co dziwić, że media z całego świata donoszą, że gwiazdor poddał się operacjom plastycznym. W końcu odniósł się do nich sam Ronn Moss, który definitywnie zaprzecza plotkom i zapewnia, że nigdy nie poprawiał swojej urody.

Wszyscy podejrzewają mnie o ogromną ilość operacji plastycznych. Nie miałem ani jednej. Jestem po prostu szczęściarzem – zdementował plotki Moss

Nie zmienia to jednak faktu, że aktor nie odniósł się do dobrodziejstw medycyny estetycznej w postaci botoksów i wypełniaczy. Pytanie tylko, czy zrobił to celowo?

Życie prywatne gwiazdora

Ronn Moss od zawsze był w centrum zainteresowania wielu kobiet na całym świecie. Gwiazdor wielokrotnie pokazywał się u boku Lynnette Cole – Miss Tennessee USA 2000 roku. Wybranka aktora nie była jednak jego życiową miłością.

Imgur

Pierwszą żoną gwiazdora była pisarka Shari Shattuck. Para doczekała się dwóch córek – Creason Carbo (ur. 26 lutego 1994) i Calee Modine (ur. 19 listopada 1998). Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Para rozstała się w 2002 roku. Powodem rozwodu był romans żony z Josephem Stachurą, dyrektorem artystycznym Knightsbridge Theatre. Moss dowiedział się o romansie żony z brukowców.

Instagram

W 2009 roku Moss ożenił się z Devin DeVasquez – byłą gwiazdą magazynu dla dorosłych. 25 września 2009 roku pobrali się i są razem do dnia dzisiejszego.

Metamorfoza gwiazdora

Moss lubi metamorfozy,  a szczególnie te, które dotyczą jego włosów. Wielokrotnie je farbował i eksperymentował z ich długością.

Co dzisiaj robi znany całemu światu aktor?

67-letni dziś Ronn Moss skupia się przede wszystkim na swojej… karierze muzycznej! Gwiazdor gra na gitarze i śpiewa. Wydał już nawet dwie solowe płyty: ‚I’m your Man’ (2000) oraz ‚Uncovered’ (2005). Czy to oznacza, że skończył z aktorstwem? Niekoniecznie, bowiem możemy podziwiać go na wielkim ekranie – gra głównie epizody i role drugoplanowe. W ostatnich latach można go było zobaczyć w „This Is Our Christmas”, „The Brentwood Connection” czy „The Next Mrs. Jacob Anderson”.

Kochały go miliony. Ronn Moss z „Mody na sukces” ma już 67 lat i znacząco się zmienił
Instagram

Ronn Moss wciąż jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych

Mimo swojego wieku, gwiazdor wciąż udziela się w mediach społecznościowych, gdzie publikuje mnóstwo zdjęć. Dzieli się ze swoimi fanami zarówno swoim życiem prywatnym jak i zawodowym.

Kochały go miliony. Ronn Moss z „Mody na sukces” ma już 67 lat i znacząco się zmienił
Instagram

Swoją drogą, kto z Was oglądał „Modę na sukces”?