×

Romans prezenterów TVN. Niewielu wie, że tych dwoje było kiedyś razem

Sensacyjny romans prezenterów TVN. Prawda o ich związku wyszła na jaw dopiero po latach. Dziś prowadzą program „Dzień dobry TVN”, a przed laty łączyło ich miłosne uczucie.

Romans prezenterów TVN

Ona – kojarzona głównie z programem „Rozmowy w toku” i on – znana twarz TVN-u. Po latach ich drogi zbiegły się ponownie i prowadzą ten sam program. Ale nie w duecie.

Dzisiaj niewielu wie, że Ewa Drzyzga i Andrzej Sołtysik kiedyś byli parą. Poznali się w latach 90. w krakowskim radiu RMF FM. Ewa Drzyzga studiowała wtedy rusycystykę, a Andrzej Sołtysik był studentem filmoznawstwa. Gdy Drzyzga prowadziła programy informacyjne, Sołtysik tłumaczył zagraniczne wiadomości na język polski.

Dużo czasu spędzali w pracy. Mieli w niej nawet… własne śpiwory. Ostatni serwis informacyjny puszczano ok. 1 w nocy, a Drzyzga już po 4 rano musiała zaczynać pracę przy programie informacyjnym. Byli zmęczeni, zapracowani i… zakochani. Ponoć para już po tygodniu wpadła sobie w oko. Co ciekawe, Sołtysik przyznał, że to on uczył się od Drzyzgi.

Miała talent i coś umiała, podczas gdy ja byłem kompletnie zielony

– wspomina na łamach Dobrego Tygodnia.

Na randki nie chodzili, ale i tak spędzali z sobą mnóstwo czasu. Sołtysik zawsze wiedział, jak pocieszyć perfekcyjną Drzyzgę, gdy nie wszystko szło po jej myśli. Jak to się stało, że ich związek się rozpadł?

Dlaczego Drzyzga i Sołtysik rozstali się?

Tworzyli zgrany duet, a mimo to ich drogi się rozeszły. Dlaczego?

Andrzej Sołtysik ujawnił to dopiero po latach, w wywiadzie dla Dobrego Tygodnia.

Para miała się rozstać bez konkretnego powodu.

Było fajnie, ale najwyraźniej oboje byliśmy zbyt młodzi. Chociaż Ewa wykazywała wtedy większą ode mnie dojrzałość

– przyznał Sołtysik.

Wkrótce Drzyzga poznała swojego pierwszego męża – Andrzeja Roszaka, który również był dziennikarzem.

Dziś oboje są w nowych, szczęśliwych związkach (dziennikarz ma żoną młodszą o 25 lat) i chociaż ich drogi zawodowe ponownie się spotkały, tym razem za sprawą „Dzień Dobry TVN”, ciężko mówić o przyjaźni.

Przyjaźń to już za dużo powiedziane

– skomentował w wywiadzie Sołtysik.

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij