×

Niektórzy sugerowali, że Kajra ma romans z Nowickim. Sławomir oficjalnie się do tego odniósł

Od pewnego czasu w mediach pojawiały się plotki, jakoby Kajra zdradzała Sławomira z Łukaszem Nowickim, z którym występuje na deskach Teatru Capitol. Gwiazda Rock Polo postanowiła w końcu zabrać głos w tej sprawie. Jesteście ciekawi?

Kocha Kajrę do szaleństwa!

Sławomir nigdy nawet nie próbował ukrywać, że kocha swoją żonę do szaleństwa i że nie wyobraża sobie bez niej życia. W mediach pojawiły się też informacje o tym, że gwiazdor bywa chorobliwie zazdrosny o swoją ukochaną. Oto, co sam zainteresowany powiedział „Twojemu Imperium”:

Mając tak piękną żonę, każdy mężczyzna byłby zazdrosny. Ale niestety, muszę państwa rozczarować. Kajra nie daje mi powodów ku temu. Słowo „zazdrość” nie istnieje w naszym małżeństwie. A z Łukaszem znamy się z teatru i planów filmowych, bardzo się lubimy, ale na przyjaźń nie mamy czasu. Kłócimy się z Kajrą jak wszyscy, ale na ciche dni… nie mamy czasu. Jeśli pojawia się zgrzyt, to z powodu egoizmu. A egoizm i strach są przeciwko miłości. Z tym trzeba walczyć, a nie ze sobą nawzajem. Nic nie jest dane na zawsze. Im dłuższy staż małżeński, tym więcej trzeba wkładać pracy i nie być w związku egoistą

„Mamy bardzo ognisty związek”

Miejmy nadzieję, że to wyznanie definitywnie utnie w końcu wszelkie plotki na temat rzekomego romansu Kajry. Wcześniej Sławomir tak mówił o swoim związku w rozmowie z Faktem:

Mamy bardzo ognisty związek. Do tego stopnia, że nawet ciężko stwierdzić, które z nas pierwsze wyciąga rękę po kłótni. Myślę, że po prostu mądrzejszy. O naszej relacji więcej można usłyszeć w piosence „Megiera”, która jest o mnie. Tak jak jest w tej piosence, tak też mamy w domu. Faktycznie, cudem jest, że jeszcze się nie pozabijaliśmy. I w pracy, i w domu. Ale czuję, że mam ogromne wsparcie, bo obok mam osobę, która chce dla mnie dobrze. Zawsze mi dobrze podpowie, czy poprawi kołnierzyk i o to chodzi

Tylko pozazdrościć takiej relacji i takiej miłości!

Może Cię zainteresować

zamknij