×

Ela Romanowska pochwaliła się mamą, która odwiedziła ją nad morzem. Są do siebie podobne?

Polskie gwiazdy kochają nasze morze i wcale się nie dziwimy, ponieważ ma ono w sobie niepowtarzalny urok! Docenia go też znana aktorka, która niedawno przebywała w Kołobrzegu. Na swoim koncie na Instagranie Ela Romanowska pochwaliła się mamą na tle rozszalałych fal. Czy są do siebie podobne?

Elę Romanowską na pewno każdy zna z takich hitów jak „Pierwsza Miłość” czy „Ranczo”. Zdobyła serca widzów nie tylko talentem, ale i pozytywnym usposobieniem. My także lubimy takich ludzi!

Jednak raz w roku przychodzi taki czas, gdy każdy (nawet osoba znana!) musi odpocząć. W tym celu urocza 36-latka zdecydowała się na podróż do nadmorskiego kurortu.

Z relacji wynika, że Ela nie tylko odpoczywała, ale i pracowała nad polskim morzem. To się nazywa łączenie przyjemności z pracą!

Były gofry i czas na plaży. Odpoczynek pełną piersią. Nie zabrakło także zdjęć z ukochaną mamą, która odwiedziła aktorkę.

Kocham ❤️❤️❤️ Tylko moja Mama potrafi przejechać na 2 godziny ponad 100 km by zobaczyć się ze mną, przywieźć mi pierogi z jagodami i truskawkami oraz sernik i rabarbarowe ciasto dla całej ekipy

Ela Romanowska pochwaliła się mamą, a fani od razu zaczęli się zastanawiać, czy panie są do siebie podobne. Docenili także gest mamy

Bo po to są mamy???Pozdrowienia dla Mamusi?

Chyba nie jest pani do mamy podobna! Pozdrawiamy!

Bo my mamy właśnie takie jesteśmy. Dla swoich dzieci wszystko ❤️Pozdrowienia dla cudownej mamy?

Ale mega podobieństwo :) SUPER Mama ?? pozdrowienia dla Was ??

Bo wszystkie Mamy są NAJLEPSZE! !!

A czy Wy widzicie podobieństwo?

zamknij