×

Kolejna para z „Rolnik szuka żony” wzięła ślub. Gosia wyglądała obłędnie!

Główną misją programu “Rolnik szuka żony” jest odnalezienie i połączenie dwóch samotnych serc. Do tej pory byliśmy już świadkami kilku pięknych i wzruszających zakończeń. Teraz do tego grona dołączyli uczestnicy czwartej edycji programu – Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz. Para po kilku latach związku wreszcie powiedziała tak!

Okazało się, że uczestnictwo w programie było dla nich bardzo szczęśliwe. Przypomnijmy, że Paweł, który pracował w Szwecji, specjalnie dla ukochanej przeprowadził się do Polski. Jakiś czas temu w sieci zaczęły krążyć informacje o ślubie pary. Swoje plany postanowili ujawnić sami. W poście udostępnionym na Instagramie przez Małgosię czytamy:

Zawsze powtarzałam Pawłowi, że pierścionek zaręczynowy dla mnie ma małą wartość – obrączki to już jest moc! Choć zaręczyny to niewątpliwie był mega wzruszający moment. I oto niedługo nadchodzi ten wielki dzień, my już nie możemy się doczekać (mam nadzieję że nasi goście również)! A co do wspólnego życia – mieliśmy rok by z dala od szumu telewizyjnego zacząć realizować nasze małe marzenia, dziękujemy Wam za wsparcie :). I tak po zakończeniu programu wszystko poukładało nam się jak klocki Lego.Rolnik Szuka Żony spełnił nasze marzenia – to już chyba magia tego programu!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgosia Sienkiewicz (@rolnikwszpilkach)

Wielki dzień

Jak się właśnie okazało, ślub odbył się 28 września. O tym szczęśliwym dniu poinformowała Marta Manowska, prowadząca program. Dziennikarka życzyła młodej parze samych cudownych dni:

Szczęśliwa, wzruszona Życzę Wam pięknego życia @rolnikwszpilkach @paulo_borysewicz@rolnikszukazonytvp Miłość jest blisko nas wszystkich ❤️❤️❤️❤️ Składacie życzenia?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marta Manowska (@martamanowska)

My również życzymy parze wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Może Cię zainteresować

zamknij