×

Roksana Węgiel pogrążona w żałobie. Nie żyje jedna z ważniejszych osób w jej życiu

Roksana Węgiel przeżywa teraz ciężkie chwile. Nie żyje bliska jej osoba. Tata młodej artystki złożył, również w jej imieniu, kondolencje rodzinie zmarłej.

Sukces młodej Polki

Roksana Węgiel, zwyciężczyni The Voice Kids, w listopadzie ubiegłego roku wygrała również Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku. Popularność 14-letniej Roxie zaczęła jeszcze bardziej wzrastać, a sama wokalistka była szczęśliwa, że udało jej się spełnić kolejne marzenie.

Wykorzystana szansa

Jednak mało kto wie, że za jej sukcesem stała Krystyna Piotrowska, która kilka lat temu odkryła piosenkarkę. Kobieta dała szansę młodziutkiej dziewczynie, która wykorzystała ją doskonale.

Roksana była jej największym diamentem

Piotrowska od dawna pomagała młodym wokalistom. Założyła nawet organizację Eurofestiwale. Jednak często podkreślała, że Roksana to jej największe odkrycie.

Spotkałam ją na festiwalu w Nowym Sączu. Zachwyciła mnie. Drobniutka, szczuplutka, o tak potężnym głosie, że aż trudno uwierzyć. Zobaczyłam w niej potencjał i zaprosiłam na festiwal do Lido di Jesolo we Włoszech i Słonecznego Brzegu w Bułgarii. Miałam rację, bo i tu, i tu zdobyła pierwszą nagrodę

Pani Krystyna chwaliła też rodziców zdolnej dziewczyny:

To odpowiedzialni ludzie, wierzą w talent córki i ją wspierają. Takie rzeczy się widzi i czuje…

Smutna wiadomość

Kilka dni temu do Roxie dotarły przykre informacje. Okazało się, że jej mentorka nagle zmarła. Śmierć Piotrowskiej bardzo zasmuciła 14-latkę. Miały jeszcze wiele wspólnych planów…

Wyrazy współczucia

Na łamach „Rewii” ukazała się wzruszająca wypowiedź ojca Roksany:

Jest nam bardzo przykro z powodu śmierci pani Krystyny i razem z córką składamy jej najbliższym szczere kondolencje

Gość specjalny

Młoda piosenkarka niedługo poleci na eurowizyjny konkurs piosenki do Tel Avivu, gdzie ma być gościem specjalnym. Później wystąpi również w Krakowie na finale dziecięcej Eurowizji.

Pani Krystyna chciała zobaczyć na żywo swoją podopieczną podczas tych występów. Niestety nie zdążyła…

Może Cię zainteresować

zamknij