Kategorie GwiazdyPolska

Roksana Węgiel niczym Agnieszka Chylińska. Jej mroczna stylizacja zachwyciła fanów

Roksana Węgiel ma zaledwie 14 lat, a już miała okazję wystąpić na jednej z największych imprez w Polsce. Wczoraj nastoletnia gwiazda miała „swoje 5 minut” na festiwalu Top of the Top 2019, gdzie zwróciła uwagę wszystkich. Roksana Węgiel w Sopocie zaprezentowała się bowiem w oryginalnej stylizacji. Stylizacji, w jakiej jej jeszcze nie widzieliście!

Roksana Węgiel w Sopocie

Zwyciężczyni „Eurowizji Junior” podczas występu w Sopocie wykonała utwór, którym wygrała europejski konkurs, czyli „Anyone I want to be”. 14-latka po raz kolejny udowodniła, że ma niesamowity głos, a jej zwycięstwo nie było dziełem przypadku. Warto jednak zaznaczyć, że nie tylko wokal gwiazdy zrobił wrażenie na słuchaczach, ale także jej wygląd. Roxie pojawiła się bowiem na scenie w czarnej sukience do kolan, która była zdobiona sporą ilością niewielkich kryształków. Dodatkami były duże, okrągłe kolczyki i… czarne glany, które pięknie uzupełniały całość.

Roksana Węgiel w Sopocie
Imgur

Trzeba przyznać, że Roxie wyglądała zupełnie inaczej niż zdołała nas o tego przyzwyczaić. Niektórzy posunęli się nawet do stwierdzenia, że zaczęła upodabniać się do Agnieszki Chylińskiej, zgadzacie się?

Instagram
Imgur

Złota płyta

Na tym jednak nie koniec szumy wokół Roksany Węgiel na festiwalu w Sopocie. Młoda wokalistka może pochwalić się nie lada sukcesem, bowiem podczas wczorajszego występu otrzymała bardzo duże wyróżnienie. Debiutancka płyta 14-latki otrzymała status „złotej”. Tym samym spełniło się jedno z marzeń Roxie, o czym napisała na swoim Instagramie.

Aaaa! Kochani! Nie wierzę! Dwa miesiące od premiery mojej debiutanckiej płyty… Nie spodziewałam się tego! Dzięki Wam spełniają się moje największe marzenia! Dziękuję za wszystko. Za to, że po prostu ze mną jesteście i za to, że mogę dzielić się z Wami tym, co kocham – napisała w poście na Instagramie

Roksana Węgiel w Sopocie
Instagram

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Swoją drogą jak Wam się podoba Roksana Węgiel w czerni? Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy stylizacja Roxie wzbudziła tak ogromne zainteresowanie.