×

Roksana Węgiel poszła do liceum. „Nie mogę tam czuć się w 100% prywatnie”

Roksana Węgiel jest już w liceum! Ostatnio zdradziła, jak wygląda jej życie w szkole. Przecież w przerwie od koncertów, a także i innych zobowiązań zawodowych tak jak zwyczajna nastolatka, jest też uczennicą. Jesteście ciekawi, co miała na ten temat do powiedzenia?

Spektakularny sukces Roksany Węgiel

Roksana jest bezkompromisową gwiazdą młodego pokolenia, a ma dopiero 14 lat! Sławę zyskała praktycznie z dnia na dzień. Wydaje nam się, że bez zastanowienia można powiedzieć, że polskim show-biznesie wśród jej rówieśników nie ma sobie równych! Mimo że ma zaledwie tyle lat, na jej koncie artystycznym jest bardzo dużo sukcesów. Wszystko zaczęło się od jej głośnego zwycięstwa w hitowym programie TVP, „The Voice Kids”. Później było już tylko lepiej… Roxie zgarnęła bowiem główną wygraną w 16. konkursie piosenki Eurowizji Junior.

Roksana Węgiel jest w liceum

Roksana Węgiel jest już w liceum!

Od tego czasu nastoletnia gwiazda pracuje praktycznie cały czas. Zwłaszcza w sezonie wakacyjnym. Jednak okazuje się, że nawet ona znajduje czas na szkołę. Ponad miesiąc temu młoda gwiazda rozpoczęła naukę na nowym etapie. Poszła już bowiem do liceum. W rozmowie z serwisem pomponik zdradziła, jak wygląda jej codzienność w szkole średniej.

Trafiłam na bardzo fajną klasę. Wiadomo, że są osoby, które się na mnie dziwnie patrzą, ale generalnie to jest spoko. Zdarza się, że ktoś podochodzi do mnie i prosi o zdjęcie. Nie mogę tam czuć się stuprocentowo prywatnie, ale to jest miłe

Na tę chwilę dzielna i sławna nastolatka pilnie nadrabia swoje zaległości w nauce. Ale już od przyszłego semestru będzie miała indywidualny tok nauczania. Jesteśmy pewni, że młoda gwiazda ze wszystkim sobie poradzi i maturę zda na 100%!

Roksana Węgiel o liceum

Ostatnio Roksana zdradziła też, że jej rodzina się powiększy. Jak się okazało, już w lutym na świat przyjdzie jej najmłodszy brat. Nastolatka bardzo się z tego cieszy i przyrzeka, że będzie pomagać mamie w obowiązkach związanych z maluszkiem.

zamknij