×

Internauci odnaleźli nagranie z Roksaną Węgiel sprzed kilku lat. Wyglądała zupełnie inaczej

15-letnia wokalistka zaistniała na polskiej scenie muzycznej po wygranej w „The Voice Kids”. Jednak nie każdy wie, że Roksana Węgiel zaczęła swoją przygodę z muzyką wiele lat temu, śpiewając między innymi piosenki religijne. Do sieci właśnie trafiło nagranie sprzed ponad 5 lat.

Ekspresowa kariera nastoletniej wokalistki

Roksana Węgiel po występie w „The Voice Kids” i wygranej w dziecięcej Eurowizji, szturmem podbiła polską scenę muzyczną. Jej piosenki można usłyszeć w każdej największej stacji radiowej, nie może też narzekać na brak publiczności na koncertach. Słuchają jej nie tylko jej rówieśnicy, ale tez starsi melomani.

Roksana Węgiel śpiewała piosenki religijne

Nie wszyscy wiedzą, że przygodę ze śpiewaniem rozpoczęła na długo przed wygraną w programie TVP w 2018 roku. Roksana wyznała w wywiadzie, że swój talent odkryła dużo wcześniej. Ostatnio internauci dokopali się do nagrania piosenki „Wierzę w Ciebie Panie” sprzed pięciu lat, w którym wystąpiła młoda piosenkarka. Okazuje się, że 15-latka zaczynała śpiewając między innymi piosenki religijne. Dzięki nagraniu możecie zobaczyć jak brzmiała i wyglądała mając zaledwie 9 lat.

Roksana Węgiel zaczęła śpiewając piosenki religijne, a teraz wydaje swój pierwszy album

Musimy przyznać, że jak na tak młody wiek, nagranie Roksany jest naprawdę imponujące. Nic dziwnego, że już w tym roku ukazał się jej debiutancki album zawierający 13 utworów. Znajdziecie na nim jej największy hit „Anyone i Want to Be” oraz krytykowane za zbyt dorosły tekst „Lay Low”.

Podoba wam się piosenka religijna w wykonaniu Roksany Węgiel?

zamknij