Kategorie GwiazdyNewsyPolskaShowbiznes

Internauci odnaleźli nagranie z Roksaną Węgiel sprzed kilku lat. Wyglądała zupełnie inaczej

15-letnia wokalistka zaistniała na polskiej scenie muzycznej po wygranej w „The Voice Kids”. Jednak nie każdy wie, że Roksana Węgiel zaczęła swoją przygodę z muzyką wiele lat temu, śpiewając między innymi piosenki religijne. Do sieci właśnie trafiło nagranie sprzed ponad 5 lat.

Ekspresowa kariera nastoletniej wokalistki

Roksana Węgiel po występie w „The Voice Kids” i wygranej w dziecięcej Eurowizji, szturmem podbiła polską scenę muzyczną. Jej piosenki można usłyszeć w każdej największej stacji radiowej, nie może też narzekać na brak publiczności na koncertach. Słuchają jej nie tylko jej rówieśnicy, ale tez starsi melomani.

Roksana Węgiel w studio nagraniowym
Instagram

Roksana Węgiel śpiewała piosenki religijne

Nie wszyscy wiedzą, że przygodę ze śpiewaniem rozpoczęła na długo przed wygraną w programie TVP w 2018 roku. Roksana wyznała w wywiadzie, że swój talent odkryła dużo wcześniej. Ostatnio internauci dokopali się do nagrania piosenki „Wierzę w Ciebie Panie” sprzed pięciu lat, w którym wystąpiła młoda piosenkarka. Okazuje się, że 15-latka zaczynała śpiewając między innymi piosenki religijne. Dzięki nagraniu możecie zobaczyć jak brzmiała i wyglądała mając zaledwie 9 lat.

Roksana Węgiel zaczęła śpiewając piosenki religijne, a teraz wydaje swój pierwszy album

Musimy przyznać, że jak na tak młody wiek, nagranie Roksany jest naprawdę imponujące. Nic dziwnego, że już w tym roku ukazał się jej debiutancki album zawierający 13 utworów. Znajdziecie na nim jej największy hit „Anyone i Want to Be” oraz krytykowane za zbyt dorosły tekst „Lay Low”.

Podoba wam się piosenka religijna w wykonaniu Roksany Węgiel?