×

Roksana Węgiel ma dopiero 14 lat, ale zawsze widzimy ją w makijażu. Teraz pokazała się bez

Choć Roksana Węgiel ma zaledwie 14 lat, trzeba przyznać, że jak na swój wiek wygląda naprawdę dojrzale. Okazuje się jednak, że to nie do końca zasługa jej naturalnego wyglądu, ale makijażu. Makijażu, bez którego praktycznie żadna gwiazda nie wyobraża sobie codziennego życia, a tym bardziej spotkania z fanami – nastoletnia zwyciężczyni „Eurowizji Junior” również. Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jak wygląda Roksana Węgiel bez makijażu? My już wiemy! Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej.

Sukces Roksany Węgiel

14-lat, a na swoim koncie osiągnięcia, których może pozazdrościć jej niejedna, znacznie starsza artystka. Przypomnijmy, że Roksana Węgiel wygrała „The Voice Kids”. Zwycięstwo w programie pozwoliło wystartować jej w „Eurowijzji Junior”, gdzie również zdobyła pierwsze miejsce. Wtedy też jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Roxie wydała już debiutancką płytę, bardzo dużo koncertuje, bywa na salonach i w telewizji. Jak na gwiazdę przystało, 14-latka również dba o to, aby za każdym razem, gdy ma do czynienia z fanami, prezentować się perfekcyjnie. Nie stroni więc od makijażu, który błyskawicznie „dodaje jej lat”.

Roksana Węgiel bez makijażu

I choć młoda wokalistka bardzo zaprzyjaźniła się z makijażem, nie boi się naturalności i reakcji ze strony fanów. Dowodem na to jest zdjęcie, które Roxie opublikowała na swoim InstaStory. Zdjęcie, na którym 14-latka nie ma na swojej twarzy ani grama kolorowych kosmetyków.

Jak to już w przypadku zdjęć w makijażu i bez makijażu bywa, różnica oczywiście jest zauważalna. Niemniej jednak trzeba przyznać, że Roksana prezentuje się naprawdę dobrze, kiedy nie ma na sobie make-upu. Zgadzacie się?

Może Cię zainteresować

zamknij