×

Roksana Węgiel zdradziła rodzinną tajemnicę! Jej rodzina powiększy się

Roksana Węgiel będzie mieć brata! W rozmowie z „Faktem” młoda gwiazda zdradziła, że jej mama spodziewa się kolejnego dziecka! Wyjawiła nawet, kiedy pojawi się na świecie. Bardzo cieszy nas ta nowina. ?

Roksana Węgiel będzie mieć brata!

Roksana Węgiel ma ogromne powody do radości. Już niedługo jej rodzina powiększy się. Mam Roxi jest w ciąży. Cała rodzina oczekuje narodzin drugiego chłopca! Młoda gwiazda zdradziła wspaniałą nowinę w rozmowie z dziennikarzem portalu Fakt.pl. Jak się okazuje, nie musiał jej zbyt wiele wypytywać…

Roksana Węgiel będzie mieć brata

Roxi nie jest też tajemnicą, że do nas przychodzą takie donosy. Ktoś napisał, że będziesz miała braciszka. Czy to prawda? Zdementujesz to?

Roksana nawet nie próbowała wymigiwać się od podpowiedzi. Ze szczęściem w głowie wyznała natychmiast:

O jejku. Moja mama mnie zabije. Tak będę miała braciszka! Bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać

Co więcej, młoda gwiazda zdradziła nawet, kiedy maluch przyjdzie na świat! Okazuje się, że już niedługo, bo w lutym! Dodała też, że z pewnością będzie pomagać mamie w zajmowaniu się noworodkiem.

14-latka ma też młodszego brata – Maksa, który ma 8 lat. Jak się okazuję, chłopiec jest odrobinę nieśmiały i o wiele bardziej lubi sport od muzyki i śpiewania. Zatem nie ma co liczyć, że pójdzie w ślady sławnej siostry.

Roksana Węgiel będzie mieć brata

Spektakularny sukces Roxi

Roksana Węgiel jedynie 14 lat, a już jest prawdziwą gwiazdą. Bez obaw można powiedzieć, że polskim show-biznesie wśród swoich rówieśników po prostu nie ma sobie równych! Na jej koncie artystycznym, mimo tak młodego wieku, jest już wiele sukcesów. Zaczęło się od wygrania hitowego programu TVP, „The Voice Kids”. Później było już zwycięstwo w 16. konkursie piosenki Eurowizji dla dzieci. Czy można chcieć więcej?

Warto dodać, że bilety na koncerty 14-letniej gwiazdy rozchodzą się w zastraszającym tempie, a jej instagramowy profil obserwuje ponad 800 tysięcy fanów. Roksana postanowiła też rozkręcić biznes związany z odzieżą. Przypuszczamy, że on również odniesie sukces!

Trzymamy kciuki i gratulujemy powiększenia rodziny

zamknij